Piłka ręczna. I liga grupa B. ASPR Zawadzkie - KSSPR Końskie - 21:29

ASPR Zawadzkie przegrał ośmioma bramkami we własnej hali z liderem rozgrywek KSSPR Końskie. - Rywale byli po prostu lepsi - skomentował kierownik drużyny Jan Loński.

Tylko w pierwszej połowie szczypiorniści z Zawadzkiego podjęli walkę. - Nie wiem, co się z nami stało po przerwie. Od 37. minuty zaczęliśmy seryjnie nie trafiać do bramki rywala, ten skrzętnie to wykorzystał i było po meczu - powiedział Loński. - Naszym zawodnikom wyraźnie zabrakło sił, w tej sytuacji nie mogliśmy nawiązać walki. O ile obrona spisywała się całkiem nieźle, o tyle atak był tragiczny, trafiliśmy sześć razy w słupek, dodatkowo nie wykorzystaliśmy czterech karnych. Zawodnicy są wyraźnie niedotrenowani - dodaje.

kono

ASPR Zawadzkie - KSSPR Końskie - 21:29 (11:14)

ASSPR: Drozd, Janik, Ziaja, Pietrucha - 2, Pawlak - 2, Antczak, Kubillas, Płonka - 4, Popławski - 8, Jagła T. - 1, Niciejewski - 2, Jagła P. - 1, Łochunko - 1.

Pozostałe mecze: SPR Stal Mielec - MTS Chrzanów 33:30, Bocheński KS - SPR Wisła Sandomierz 36:32, KS Viret Zawiercie - SPR Pabiks Pabianice 36:25, AZS Biała Podlaska - AZS Politechnika Radomska 35:25, KS Wisła Puławy - KS Vive II Kielce - mecz przełożony na 23 marca.