CO, GDZIE, KIEDY

Kalendarz imprez sportowych
PIŁKA RĘCZNA

I liga mężczyzn: Wisła Azoty Puławy - Vive II Kielce, sobota, godz. 17, hala MOSiR przy ul. Partyzantów w Puławach; AZS AWF Biała Podlaska - AZS Politechnika Radom, sobota, godz. 18, hala ZWWF przy ul. Akademickiej w Białej Podlaskiej.

KOSZYKÓWKA

II liga mężczyzn: Start Olimp Lublin - Mickiewicz Katowice, sobota, godz. 16, hala MOSiR przy al. Zygmuntowskich w Lublinie.

III liga mężczyzn: Basket LO im. ONZ Biłgoraj - AZS AWF Biała Podlaska, sobota, godz. 15, hala LO przy ul. Kościuszki w Biłgoraju; Rot-Gips Biało-Czarni Kraśnik - Arka Ryki, sobota, godz. 16, hala ZSO 2 w Rykach. 

SIATKÓWKA

I liga mężczyzn: Avia Świdnik - Joker Piła, sobota, godz. 17, hala PZL przy ul. Fabrycznej w Świdniku.

III liga mężczyzn: Chemik Autokompleks Puławy - Perła Telatyn, niedziela, o godz. 14.30, hala MOSiR przy ul. Partyzantów w Puławach; Dwernicki Stoczek Łukowski - Victoria Parczew, sobota, godz. 17.30, hala SP przy placu Wielgoska w Stoczku Łukowskim; Wolanka Wola Osowińska - Granit Bychawa, sobota, godz. 17, sala Gimnazjum w Borkach; Cisy Nałęczów - Tempo Chełm, sobota, godz. 18, hala Gimnazjum w Piotrowicach; ZK Biała Podlaska - Cisy Nałęczów, niedziela, godz. 11.45, hala SP 5 przy ul. Sidorskiej w Białej Podlaskiej.

Ćwierćfinał mistrzostw Polski juniorów z udziałem MOS Wola Warszawa, AZS UMW Olsztyn, SUKS Suwałki, Avia Świdnik, piątek, godz. 16, sobota, godz. 14 oraz niedziela od godz. 12, hala PZL przy ul. Fabrycznej w Świdniku.

III turniej o mistrzostwo województwa młodzików, sobota, niedziela, godz. 10, hala ZS 3 przy ul. Słowackiego w Kraśniku.

TENIS STOŁOWY

II liga mężczyzn: Ogniwo Chełm - Nadwiślanin Płock, niedziela, godz. 11, sala na Stadionie Miejskim przy ul. I Pułku Szwoleżerów w Chełmie.

Młodzieżowe mistrzostwa województwa roczników 1984-86, sobota, godz. 9, sala ZS w Kocudzy.

Mistrzostwa LZS Powiatu Janowskiego o Puchar Przewodniczącego, sobota, godz. 12, hala ZS w Kocudzy.

V otwarte mistrzostwa Parczewa, w kategorii open kobiet i mężczyzn oraz chłopców uczniów gimnazjum i SP, niedziela, godz. 9.30, sala ZS Ponadgimnazjalnych przy ul. Wojska Polskiego w Parczewie.

Turniej Grand Prix Puławy 2005, sobota, godz. 9.30 i 11.30, hala ZS im KEN przy ul. Kaniowczyków w Puławach.

SZACHY

Otwarty turniej szachowy o Puchar Centrum Autokarowo-Lotniczego SASS, niedziela, godz. 10, sala Startu przy al. Piłsudskiego w Lublinie.

SUMO

Turniej o Puchar Polski, sobota, godz. 15, sala ZS 1 przy ul. Szkolnej w Łęcznej.

HALOWA PIŁKA NOŻNA

Turniej im. Jerzego Adamca z udziałem zespołów młodzików Motoru, Lublinianki, Wieniawy, Sygnału, Legionu, BKS, UKW Widok i BKS Unii Bełżyce. Po turnieju młodzików rozegrany zostanie turniej oldbojów, z udziałem wychowanków Jerzego Adamca, niedziela, godz. 9, hala przy ul. Wilczyńskiego w Bełżycach.

Mistrzostwa seniorów okręgu Biała Podlaska z udziałem zespołów Janovii, Rokitna, Milanowa, Siemienia, Łomaz i Terespola, sobota, godz. 10, hala SP przy ul. Sienkiewicza w Terespolu oraz od godz. 10 w Staninie, w sali SP, z udziałem Bizona Jeleniec, Turu Turze Rogi, Prawdy Starej Prawdy i Kujawiaka Stanin.

Finałowy turniej XIII halowych otwartych mistrzostw seniorów okręgu zamojskiego, niedziela, godz. 9, hala MOSiR przy ul. Królowej Jadwigi w Zamościu. Udział biorą: Roma Relaks Księżpol, Altus Strzychowice, Ostoja Skierbieszów, Tomasovia (juniorzy starsi), Omega Stary Zamość, Huragan Stefankowice, Włókniarz Frampol, Orkan Aramis Bełżyce.

Wojewódzki turniej szkół ekonomicznych, piątek, godz. 10, hala MOSiR przy al. Zygmuntowskich w Lublinie.

Turniej juniorów starszych o puchar prezesa Turu Milejów, niedziela, godz. 9, hala Górnika w Łęcznej przy ul. Jana Pawła II.

Turniej trampkarzy młodszych, niedziela, godz. 9, hala MOSiR przy al. Zygmuntowskich w Lublinie.

Turniej futsalu, niedziela, godz. 9.30, sala ZS Szkół nr 1 przy ul. Szkolnej w Opolu Lubelskim. Udział biorą: GLKD Elżbieta, Wilki Wilków, Czarni Puszno, Karczmiska, Relaks Opole, Wodniak Piotrawin, Bobry Karczmiska i Start Józefów.

PIŁKA NOŻNA

Mecze towarzyskie: Hetman Zamość - Unia Hrubieszów, sobota, godz. 12 oraz Hetman II Zamość - Roztocze Narol, o godz. 14, oba mecze na boisku przy Rotundzie w Zamościu.

KARATE TRADYCYJNE

Pierwsza edycja Lubelskiej Ligi karate - "Wiosna 2005", niedziela, godz. 12, sala SP w Jastkowie.

AUTOMOBILIZM

Mini Sprint o Puchary Rektora Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie (II runda Samochodowego Pucharu Samorządów Studenckich) oraz Mini Sprint o Puchary Icom Computer i Tedex (III runda Pucharu Zarządu Okręgowego PZM w Mini Maxach), niedziela, tor Lublin przy ul. Zemborzyckiej. Zbiórka uczestników o godz. 10 na Torze Lublin, a zamknięcie listy zgłoszeń nastąpi o godz. 10.30. W ramach tej drugiej imprezy, oddzielnie sklasyfikowani zostaną uczestnicy SLD, czyli Samochodowej Ligi Debiutantów.