Zima wygrała z większością zespołów IV i V ligi

Większość meczów sparingowych naszych drużyn IV i V ligi zaplanowanych na miniony weekend zostało odwołanych. Powodem były złe warunki atmosferyczne oraz grypa, która przetrzebiła kadry zespołów
Wolne mieli piłkarze KS Warka, Pilicy Białobrzegi, Powiślanki Lipsko i Miraksu Bierwce. Trenerzy tych drużyn zadecydowali, że nie ma najmniejszego sensu rozgrywanie meczów na lodzie. Dodatkowym argumentem przemawiającym za odwołaniem spotkań kontrolnych byłaby konieczność wystawienia w większości przypadków drużyn juniorskich.

Udany wyjazd do Nowin zaliczyli piłkarze Szydłowianki Szydłowiec. Pewnie pokonali miejscowy GKS 3:1. - Na trzy tygodnie przed inauguracją rundy wiosennej nasza gra wygląda bardzo optymistycznie - mówi trener szydłowian Marek Parzyszek. - W Nowinach mieliśmy możliwość skorzystania z odnowy biologicznej i basenu, który się tam znajduje.

Coraz bliżej zajęcia miejsca w bramce radomskiej Broni wydaje się być wychowanek Radomiaka Michał Banasiak. Zagrał on już drugi mecz w drużynie z Narutowicza i po raz kolejny wywarł pozytywne wrażenie na obserwatorach konfrontacji z Wulkanem Zakrzew. Pod nieobecność kilku czołowych piłkarzy Broni dobrze zaprezentowali się dublerzy. Na podkreślenie zasługuje również postawa Mariusza Lisa, który w meczu z zakrzewianami popisał się hat-trickiem.

Wyniki sparingów: GKS Nowiny - Szydłowianka Szydłowiec 1:3 (1:3), Broń Radom - Wulkan Zakrzew 4:2 (2:2), Iłżanka Kazanów - Zwolenianka Zwoleń 0:4 (0:2).