Sportowy weekend

PIŁKA RĘCZNA

EKSTRAKLASA MĘŻCZYZN: Vive Kielce - AZS AWF Warszawa, hala przy ul. Krakowskiej, sobota godz. 18.30.

I LIGA MĘŻCZYZN: Wisła Sandomierz - Viret Zawiercie, hala przy ul. Patkowskiego, sobota godz. 17.

II LIGA KOBIET: KSS Kielce - MKS Karczew, hala przy ul. Jagiellońskiej, sobota godz. 13.

II LIGA MĘŻCZYZN: Iskra Kielce - Włókniarz Konstantynów, hala przy ul. Krakowskiej, niedziela godz. 13.

PIŁKA NOŻNA

MECZE KONTROLNE: KSZO Ostrowiec - Wierna Małogoszcz (boisko na Rawszczyźnie), sobota godz. 11,

Nida Pińczów - Moravia Morawica, Kolporter Korona II Kielce - Spartakus Daleszyce (boisko na Glince), Piast Chęciny - Naprzód Jędrzejów - mecze w sobotę o godz. 11, GKS Nowiny - Szydłowianka Szydłowiec, Orlicz Suchedniów - Victoria Górki Szczukowskie, Alit Cementownia Ożarów - Czarni Połaniec, Bucovia Bukowa - Astra Piekoszów, GKS Rudki - Zawisza Sienno, Piast Osiek - Tempo Pacanów (boisko Pogoni Staszów), Zryw Łopuszno - Politechnika Kielce - wszystkie mecze w sobotę o godz. 12, Orlęta Kielce - Granat Skarżysko - sobota godz. 13, Lubrzanka Kajetanów - Nidzianka Bieliny (boisko w Zagnańsku) - sobota godz. 14, Sparta Kazimierza Wielka - Gród Wiślica (boisko w Cudzynowicach) - sobota godz. 15, Zenit Chmielnik - Piaskowianka Piaski - niedziela godz. 10.30, OKS Opatów - LZS Samborzec - niedziela godz. 11, AZS WSU Kielce - Skała Tumlin (boisko w Nowinach) - niedziela godz. 12.

ZAKOŃCZENIE ŚWIĘTOKRZYSKIEJ HALOWEJ LIGI FIRM: hala ZSP nr 1 przy ul. Jagiellońskiej w Kielcach, sobota godz. 15.30.

II NOCNY TURNIEJ CZWÓREK O PUCHAR PUBU HAVANA: sala WDK przy ul. Ściegiennego w Kielcach, piątek godz. 22.

TURNIEJ HALOWY: hala przy ul. Stoińskiego w Końskich, niedziela godz. 9.

KOSZYKÓWKA

II LIGA MĘŻCZYZN: UMKS Kielce - AZS Politechnika Śląska Gliwice, hala przy ul. Żytniej, sobota godz. 18.30.

II LIGA KOBIET: Gracz Starachowice - Pałac Młodzieży Tarnów, hala przy ul. Szkolnej, sobota godz. 15.

III LIGA MĘŻCZYZN: GKS Nowiny - Start II Lublin, hala publicznego gimnazjum, piątek godz. 17.

AMATORSKA LIGA FIRM: Politechnika Świętokrzyska - Lotto Boys i Seller - ZUS, hala przy ul. Żytniej w Kielcach, piątek godz. 20 i 21.15.

NARCIARSTWO

II NOCNE ZAWODY W SLALOMIE O PUCHAR TELEGRAFU: trasa na stoku Telegrafu, piątek godz. 22 (narciarze), sobota godz. 22 (snowboardziści).

ZAWODY O PUCHAR GÓR ŚWIĘTOKRZYSKICH W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM I SNOWBOARDZIE: stok w Krajnie, sobota godz. 10.

TENIS STOŁOWY

III WOJEWÓDZKI TURNIEJ KLASYFIKACYJNY JUNIORÓW i JUNIOREK: hala OSiR przy ul. Wiśniowej we Włoszczowie, sobota godz. 10.

X TURNIEJ ŚWIETLIC PLUS O PUCHAR DYREKTORA WYDZIAŁU EDUKACJI, KULTURY I OCHRONY ZDROWIA URZĘDU MIASTA: hala SP 33 przy ul. H. Sawickiej w Kielcach, sobota godz. 9.

BILARD

PIERWSZY TURNIEJ GRAND PRIX GÓR ŚWIĘTOKRZYSKICH (ODMIANA 9 BIL): klub Karakal przy ul. Bodzentyńskiej w Kielcach, niedziela godz. 10.30.