11. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Podkarpacie 2005

BIATHLON

Wyniki biegów indywidualnych:

juniorzy (15 km): 1. Krzysztof Uklejewicz (AZS AWF Katowice) 46:33,7; 2. Mirosław Kobus (AZS AE Wałbrzych) 49:00,8; 3. Paweł Lasek (AZS AE Wałbrzych) 49:05,5;

juniorki (12,5 km): 1. Paulina Bobak (AZS AWF Katowice) 47:18,5; 2. Agnieszka Grzybek (MKS Karkonosze) 48:46,2; Izabela Hobot (WP Kościelisko) 50:11,6;

juniorzy młodsi (12,5 km): 1. Łukasz Szczurek (WP Kościelisko/SMS) 42:40,1; 2. Adrian Pitoń (WP Kościelisko/SMS) 47:27,4; 3. Przemysław Grzeszczak (MKS Karkonosze/SMS Szklarska Poręba) 49:20,9;

juniorki młodsze (10 km): 1. Karolina Pitoń (WP Kościelisko/SMS) 44:05,4; 2. Katarzyna Jakieła (WP Kościelisko/SMS) 44:51,2; 3. Joanna Grzeszczak (MKS Karkonosze/SMS Szklarska Poręba) 47:09,6;

Wyniki sztafet:

juniorzy (3 x 7,5 km): 1. WP Kościelisko (Kazimierz Obrochta, Adam Kwak, Stanisław Karpiel) 1:10,00; 2. AZS AE Wałbrzych (Mirosław Kobus, Paweł Czerniak, Paweł Lasek) 1:11,58; 3. AZS AWF Katowice (Łukasz Witek, Daniel Gąsienica, Krzysztof Uklejewicz) 1:13,47;...; 6. Górnik Iwonicz Zdrój (Łukasz Zygmunt, Jan Litwin, Jarosław Zygmunt) 1:18,21;

juniorki (3 x 6 km): 1. AZS AWF Katowice (Paulina Bobak, Tiffany Tyrała, Angelika Szrubianiec) 1:11,44; 2. MKS Karkonosze/SMS Szklarska Poręba (Celina Szynkiewicz, Kamila Czerniak, Agnieszka Grzybek) 1:19,30; 3. AZS AE Wałbrzych (Dominika Kuflowska, Marta Koza, Mirosława Gregorczyk) 1:26,27;

juniorzy młodsi (3 x 7,5 km): 1. WP Kościelisko I (Adrian Pitoń, Wojciech Maryniarczyk, Łukasz Szczurek) 1:15,55; 2. MKS Karkonosze/SMS Szklarska Poręba I (Damian Marcinkowski, Przemysław Grzeszczak, Adrian Maciulewicz) 1:19,48; 3. MKS Duszniki Zdrój/SMS I (Krzysztof Piątek, Mateusz Roman, Mateusz Szulc) 1:21,39;

juniorki młodsze (3 x 6 km): 1. WP Kościelisko I (Jadwiga Galica, Katarzyna Jakieła, Karolina Pitoń) 1:20,32; 2. MKS Karkonosze/SMS Szklarska Poręba I (Ewa Wronecka, Joanna Grzeszczak, Marcelina Cygal) 1:21,01; 3. WP Kościelisko II (Brygida Kokott, Halina Klejka, Katarzyna Gąsienica) 1:24,38;

Klasyfikacja klubów: 1. WP Kościelisko, 2. MKS Karkonosze/SMS Szklarska Poręba, 3. AZS AWF Katowice,..., 10. Górnik Iwonicz Zdrój;

Klasyfikacja województw: 1. Dolnośląskie, 2. Małopolski, 3. Śląskie,..., 5. Podkarpackie;

SANECZKARSTWO LODOWE

Jedynki

juniorzy: 1. Marcin Kurc (ULKS Halny Krynica) 59,455; 2. Łukasz Firlej (ULKS Halny Krynica) 59,551; 3. Paweł Mizierski (ULKS Halny Krynica) 1:01,200;

juniorzy młodsi: 1. Ernest Markowski (UKS Nowiny Wielkie) 1:00,279; 2. Piotr Łątka (UMKS Parkowa) 1:00,562; 3. Jakub Ławniczak (Śnieżka Karpacz) 1:01,728;

juniorki: 1. Karina Kamińska (Łoś Gołdap) 1:03,719; 2. Iwona Piec (Zryw Pszczyna) 1:03,743; 3. Agnieszka Grudzińska (UKS Nowiny Wielkie) 1:04,165;

juniorki młodsze: 1. Sandra Kowalczyk (MKS Karkonosze) 1:04,563; 2. Kamila Czerniak (UKS Nowiny Wielkie) 1:05,189; 3. Agnieszka Poręba (Halny Krynica) 1:05,720;

Dwójki

juniorzy: 1. Kurc/Firlej (Halny Krynica) 48,350; 2. Mizerski/Kruczek (Halny Krynica/Tajfun Nowy Sącz) 50,127; 3. Pielach/Wanielista (Łoś Gołdap/Śnieżka Karpacz) 50,762;

juniorzy młodsi: 1. Łątka/Kafel (Parkowa Krynica) 51,486; 2. Markowski/Mazurowski (Nowiny Wielkie) 51,857; 3. Piwowar/Zych (Parkowa Krynica) 55,533;

Drużyny

juniorzy: 1. Kurc, Poręba, Firlej 1:26,812; 2. Józefowicz, Pryszcz, Kubiak 1:28,364; 3. Kowalski, Piec, Glińska 1:30,391;

juniorzy młodsi: 1. Markowski, Lewczuk, Mazurowski 1:28,538; 2. Zych, Żabińska, Łątka, Kafel 1:31,181; 3. Kamiński, Glińska 1:33,444;