Remis piłkarzy Prokomu Arka Gdynia z MKS Mława

Prokom Arka Gdynia po dobrej grze zremisował z MKS Mława 1:1. To ostatni przed obozem sparing gdyńskich piłkarzy, którzy we wtorek wylatują na dwanaście dni do Turcji
Gdynianie planowali przed meczem, że od początku pokażą, kto jest lepszym zespołem i pewnie wygrają. Ale już w 20. sekundzie, po strzale Arkadiusza Żarczyńskiego, prowadzenie objęli goście. Arka rzuciła się do odrabiania strat, ale nie stwarzała dogodnych sytuacji. Wreszcie w 40. minucie swoją szybkość wykorzystał Dariusz Patalan. Sprowadzony z GKS Bełchatów napastnik nie strzelił jeszcze żadnego gola w sparingu Arki. Podobnie było tym razem, bo gdy wyszedł na dobrą pozycję, został sfaulowany. Rzut karny wykonywał Krzysztof Piskuła. Strzelił jednak słabo i niedokładnie, więc bramkarz MKS Mława Maciej Wiśniewski (były bramkarz Arki) nie miał problemów z obronieniem tego uderzenia. Arka wyrównała dopiero piętnaście minut przed końcem po strzale swojego najskuteczniejszego obrońcy Łukasza Kowalskiego, który na boisku pojawił się dopiero w drugiej połowie. Na zwycięstwo zabrakło już czasu.