Start Łódź bliżej utrzymania w serii B

Wyniki i tabele niższych lig siatkarskich
I liga seria B kobiet

Start Łódź - TPS Rumia 3:1 (23, -20, 19, 21)

Start: Riabko, Jarczewska, Rajkowska, Głowacka, Wankiewicz, Szirina, Grąbkowska (libero) oraz Łuczak i Gajda.

Legionovia Legionowo - Skra Bełchatów 3:1 (14, 24, -22, 29)

Skra: Górny, Stasiak, Kwaśniewicz, Pikoń, Gawin, Grelowska, Grądzka (libero) oraz Łukaszewska i Bieńkowska.

Pozostałe wyniki: AZS Białystok - MMKS Dąbrowa Górnicza 0:3, Piast Szczecin - Wisła Kraków 3:1, Sokół Chorzów - Olimpia Jawor 3:0, Politechnika Częstochowa - ChTPS Chodzież 3:0, SMS Sosnowiec - AZS Ostrowiec 1:3.

1.Politechnika162943:17
2.Piast162943:21
3.MMKS152740:14
4.Wisła162533:30
5.Sokół162530:28
6.Skra162432:29
7.Rumia162430:32
8.AZS B.162330:30
9.AZS O.162330:30
10.SMS152227:32
11.Start152123:32
12.Olimpia162119:39
13.Legionovia152024:33
14.ChTPS 16 17 10:47

I liga seria B mężczyzn

Chemik Bydgoszcz - Skra II Bełchatów 3:0 (22, 21, 10)

Skra II: Klimek, Krymarys, Bartodziejski, Witczak, Neroj, Janiak (libero) oraz Skolimowski i Stępiński

SPS Poczta Polska Zduńska Wola - Politechnika Śląska 3:0 (19, 18, 24)

SPS: Domagała, Bas, Laskowski, Kobierecki, Szymczak, Kusztelak, Majtyka (libero) oraz Hendel, Piotrowski.

Pozostałe wyniki: Gwardia Wrocław - Moderator Hajnówka 3:0, Śnieżka Joker Piła - BBTS Białystok 3:1, Avia Świdnik - Orzeł Międzyrzecz 1:3, Jadar Radom - AZS Opole 3:0, mecz GTPS Gorzów - KPS Wołomin został przełożony.

1.Gwardia162941:14
2.Śnieżka162942:20
3.Jadar162840:23
4.Chemik162738:17
5.Orzeł162634:20
6.BBTS152536:21
7.Skra II162430:30
8.GTPS 15 23 27:22

9.Moderator162223:38
10.Avia152124:31
11.Wołomin152019:36
12.SPS161918:41
13.Politechnika161914:41
14.AZS O.161811:43
II liga kobiet

AZS UW Warszawa - ŁKS Poczta Polska Łódź 0:3 (-20, -13, -22)

ŁKS: Łubis, Jasińska, Rolińska, Plebanek, Jagła, Adamiak, Ciesielska (libero) oraz Gruszecka.

Pozostałe mecze: AZS Politechnika Radom - AZS AWF Warszawa 3:0, Warmiss Volley Olsztyn - WSAP Białystok 1:3.

ŁKS zajął pierwsze miejsce w rundzie zasadniczej i w pierwszych meczach play-off zagra z AZS Politechniką Radom.

II liga mężczyzn

Mechanik Nysa - Bzura Ozorków 1:3, Czarni Rząśnia - SMS Spała 3:0, Pomet-Razem Wołów - Juventur Wałbrzych 0:3, Delic-Pol Częstochowa - Ikar Legnica 3:0. W pierwszej rundzie play-off Bzura zagra z Ikarem Legnica, a Czarni Rząśnia z Delic-Pol Częstochowa.