Pierwsze sparingi nafciarzy

Nie byle kto przetestuje naszych piłkarzy przed rundą wiosenną. W pierwszym sparingu nafciarze zagrają z Widzewem Łódź. W sobotę czekają ich kolejne dwa mecze. Wszystkie na własnym boisku
W środę o godz. 13 piłkarze Wisły, którzy obecnie przebywają na zgrupowaniu w Zaździerzu, rozegrają pierwsze sparingowe spotkanie w tym roku. Ich przeciwnikiem będzie drugoligowy Widzew Łódź, którego nazwa, niezależnie od składu zespołu i pozycji w tabeli, zawsze elektryzuje kibiców. W meczu tym nie wystąpią Piotr Duda, Paweł Sobczak i Marcin Wasilewski, którzy wyjechali do Turcji na zgrupowania rosyjskich zespołów. Wracają w piątek i wtedy okaże się, czy nasi wschodni sąsiedzi są zainteresowani kupnem któregoś z nich.

- Jak przebiega zgrupowanie? Zazwyczaj do południa spędzamy czas w lesie, bieganie i rozciąganie zajmuje nam średnio 75 minut. Popołudniami zaś jesteśmy w hali - mówi kierownik zespołu Witold Słabkowski. - Na razie nikt nie narzeka na zdrowie. Mam nadzieję, że będzie tak do soboty, kiedy rozegramy dwa sparingi.

O godz. 11 nafciarze staną naprzeciwko piłkarzy Mazowsza Grójec. Tuż po tym meczu zmierzą się jeszcze z Warmią Grajewo.

W poniedziałek rozpoczynają zajęcia na własnych obiektach.