Sport w skrócie

PIŁKA NOŻNA

W meczu sparingowym: Stal Stalowa Wola - Łada Biłgoraj 2:0 (0:0): Radawiec (73., 87.). Stal: Wietecha - Łuczakowski, Drabik, Maciorowski, Sałek - Krawiec, Ożóg, Krawczyk, Radawiec - Pietrasiewcz, Bednarz oraz J. Fabianowski, Dziedzic, Szarowski, Skiba, Telka, Więckowski, Pająk, Włoch.

SIATKÓWKA

Wyniki 13. kolejki II ligi kobiet: Armatura Kraków - Siarka Tarnobrzeg 3:2, MOSiR Mysłowice - UMKS Łańcut 0:3, MKS Andrychów - Tomasovia 3:0, Orzeł Kozy - SMS II PZPS Sosnowiec 3:0. W meczu zaległym: SMS II - Tomasovia 3:2.

1. UMKS Łańcut132639:3
2. Siarka Tarnobrzeg132128:22
3. MKS Andrychów132024:22
4. MOSiR Mysłowice132026:26
5. SMS II Sosnowiec131920:27
6. Orzeł Kozy131820:27
7. Tomasovia131716:32
8. Armatura Kraków131521:35
W rozegranym awansem meczu III ligi kobiet: Sanoczanka Sanok - AZS UR Rzeszów 1:3.

1. AZS UR Rzeszów61115:9
2. Tęcza Żołynia61016:6
3. MOSiR Jasło5812:8
4. Sanoczanka Sanok689:15
5. Karpaty Krosno551:15
Wyniki 13. kolejki II ligi mężczyzn: Okocimski Brzesko - Błękitni Ropczyce 2:3, MKS Andrychów - Cukrownik Lublin 0:3, Energetyk Jaworzno - AZS Rafako Racibórz 3:0, SMS II PZPS Spała - MOS Będzin 3:0.

1. Energetyk Jaworzno132235:19
2. SMS II Spała132129:25
3. Cukrownik Lublin132029:22
4. MOS Będzin132029:24
5. Błękitni Ropczyce132024:24
6. MKS Andrychów132027:29
7. Okocimski Brzesko131826:34
8. Rafako Racibórz131515:37
Wyniki 13. kolejki III ligi mężczyzn: MOSiR Jasło - San Lesko 3:1, Orkan Nisko - TSV Sanok 3:1, AZS Uniwersytet Rzeszów - Błękitni II Ropczyce 3:1.

1. Karpaty Krosno122436:12
2. Orkan Nisko122333:7
3. MOSiR Jasło132126:21
4. AZS UR Rzeszów132024:21
5. Błękitni II Ropczyce132025:22
6. Czarni Oleszyce121822:17
7. Stal Mielec121723:23
8. TSV Sanok121716:25
9. San Lesko13146:37
10. Tęcza Sędziszów12134:35
KOSZYKÓWKA

Wyniki 19. kolejki o wejście do I ligi kobiet: Stal Stalowa Wola - Pałac Młodzieży Tarnów 60:82. Kwarty: 18:16, 8:23, 18:22, 16:21. Stal: Czopor 25 (3), Parus 12, Kaczmarska 10, Łopion 4, Gołąbek 3 oraz Rutkowska 4 (1), Niemiec 2, K. Wydra 0, A. Wydra 0, Darłak 0. Pałac: Kułaga 25, Książek 22 (3), Żaba 13, Kuliś 12 (3), Kłosowicz 2 oraz Pałucka 6, Romerowicz 2, Filipiak 0; MOSM Bytom - MLKS Rzeszów 44:46. Kwarty: 10:5, 15:16, 8:7, 11:18. MOSM: Majchrzak 19 (1), Sołtysiak 4, J. Zielonka 3 (1), Iwan 2, Juchniewicz 1 oraz Stanek 8 (2), A. Zielonka 4, Muzio 3. MLKS: Lachcik 9, Buszta 6, Ludwiniak 5 (1), Moskwa 5, Węklar 4 oraz Cudo 12 (2), Topolska 5; Gracz Starachowice - UKS Krynica 86:69, RMKS Rybnik - Borek Kraków 101:46, Górnik Wieliczka - MOSiR Mysłowice 106:57, Żak Nowy Sącz - CKiS Skawina 48:75. W meczu zaległym: MOSiR Mysłowice - Żak Nowy Sącz 83:89.

1. Górnik Wieliczka16311476:953
2. Pałac Młodzieży Tarnów16301405:1126
3. CKiS Skawina16291294:896
4. MLKS Rzeszów17291411:1102
5. Żak Nowy Sącz17281343:1100
6. MOSM Bytom1625952:837
7. Stal Stalowa Wola17241061:1018
8. Gracz Starachowice1621984:1088
9. RMKS Rybnik16201111:1280
10. MOSiR Mysłowice17201160:1263
11. Borek Kraków1718952:1571
12. UKS Krynica17171006:1619
TENIS STOŁOWY

Wyniki 9. kolejki I ligi kobiet: KKTS Krosno - Cukrownik Chybie 6:4, MKSTS Polkowice - Wanda Kraków 9:1, Rafaello Kazimierza Wielka - JKTS Jastrzębie 2:8, Elta Łódź - Bronowianka II Kraków 3:7.

1. KKTS Krosno91659:31
2. MKSTS Polkowice91458:32
3. Rafaello Kazimierza Wlk.91251:39
4. Bronowianka II Kraków91151:39
5. JKTS Jastrzębie91049:41
6. Elta Łódź9744:46
7. Cukrownik Chybie9231:59
8. Wanda Kraków9017:73
Wyniki 12. kolejki I ligi mężczyzn: Victoria Wałbrzych - Kastor Łask 3:7, Agra Olesno - Trasko Ostrzeszów 1:9, AZS AE Wrocław - Zapel AZS Izolator Politechnika Rzeszów 4:6, AZS Częstochowa - Erjot Oława 3:7, Górnik Miechowice - Suret Brzostowianka 10:0.

1. Kastor Łask122286:34
2. Trasko Ostrzeszów122290:30
3. Zapel AZS PRz122081:39
4. Erjot Oława121767:53
5. Górnik Miechowice121579:71
6. AZS AE Wrocław121160:60
7. AZS Częstochowa12751:69
8. Victoria Wałbrzych12434:86
9. Suret Brzostowianka12128:92
10. Agra Olesno12124:96
SKOKI NARCIARSKIE

Wyniki rozegranego w Zagórzu II Pucharu Bieszczadów: dzieci (K-20) - 1. Tomasz Byrd (Wisła Ustronianka) 254,5 pkt. (23,5 m; 23 m); 2. Klimek Murańka (Wisła Zakopane) 250,2 (23; 23,5); 3. Bartłomiej Kłusek (Klimczok Bystra) 242,8 (23; 23); młodzicy (K-40) - 1. Paweł Słowiok (Wisła Ustronianka) 259,9 (44,5; 45); 2. Adam Cieślar (Wisła Ustronianka) 254,7 (43,5; 45); 3. Mateusz Kukuczka (Wisła Ustronianka) 251 (45,5; 44,5); juniorzy młodsi (K-40) - 1. Artur Hećko (Klimczok Bystra) 248 (44,5; 45,5); 2. Damian Dymitraszek (Wisła Zakopane) 235,6 (41,5; 40); 3. Kacper Skrobot (Wisła Zakopane) 233,8 (41,5; 42,5)