Koszykówka. Euroliga: Francuzki lepsze od wiślaczek

Koszykarki Wisły poniosły szóstą porażkę w rozgrywkach Euroligi. Z zespołem US Valenciennes Olympic krakowianki przegrały 65:82.
Prezes TS Wisła Kraków Ludwik Miętta-Mikołajewicz: - Wisła grała dobrze tylko w drugiej kwarcie, którą zresztą wygrała. Jeszcze po przerwie doszliśmy rywalki na jeden punkt, gdy Jelena Skerović rzuciła "trójkę" (44:43). Ale na więcej nie było nas stać. Twarda gra w obronie Francuzek i kilka naszych akcji niewykończonych celnymi rzutami zadecydowało o końcowej porażce. Teraz, oceniając mecz na chłodno, sądzę, że Valenciennes było wyraźnie lepsze. Trudno mi wyróżnić którąkolwiek z krakowianek.

USVO82
Wisła Can-Pack65
Kwarty: 26:16, 18:24, 22:12, 16:13.

W pozostałych meczach: MKB Euroleasing Sopron - Gambrinus JME Brno 65:81, Baltiskaja Zwiezda Sankt Petersburg - Kozaczka Zalk Zaporoże 64:65. Pauzował Lietuvos/Telekomas Wilno.