Michał Sikora coraz bliżej Siarki Skobud Tarnobrzeg

KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN. I LIGA. Michał Sikora, zawodnik II-ligowego Startu Lublin jest coraz bliżej przejścia do występującej klasę wyżej Siarki Skobud Tarnobrzeg.
25-letni rozgrywający w tarnobrzeskiej drużynie miałby zastąpić zawieszonego przez zarząd klubu Bartosza Krupę. - Wszystko jest na dobrej drodze, by do tego doszło. Z zawodnikiem uzgodniliśmy już warunki kontraktu, teraz czekam tylko na decyzję w tej sprawie zarządu lubelskiego klubu - mówi trener Siarki Skobud Zbigniew Pyszniak. - Z tego co mi wiadomo, Start da Michałowi list czystości, jeśli ten pójdzie na pewne ustępstwa względem klubu. Mam ustną deklarację dyrektora Startu, pana Krzysztofa Kołodzieja, że jeśli tak się stanie, to nie będzie problemów, by Michał zagrał w mojej drużynie już w najbliższym pojedynku z Pyrą Poznań - dodaje tarnobrzeski szkoleniowiec.

Michał Sikora jest zawodnikiem zajmującego obecnie siódme miejsce w II lidze Startu Lublin. Z tą drużyną przez dwa sezony występował w ekstraklasie. Był też graczem Szkoły Mistrzostwa Sportowego z Warki.