Wygrana koszykarek CCC Polkowice

KOSZYKÓWKA. Tylko przez pierwszych 13 minut koszykarki CCC Polkowice męczyły się ze słabą Ostrovią. Później ekipa Andrzeja Nowakowskiego systematycznie powiększała przewagę, by zwyciężyć 95:75.
Mimo wygranej polkowicki szkoleniowiec nie był w pełni zadowolony z postawy swoich zawodniczek - Zespół zagrał bardzo słabo w obronie - mówił Nowakowski. Polkowiczanki fatalnie w defensywie prezentowały się w pierwszej kwarcie, gdy niespodziewanie przegrywały z zespołem z Ostrowa. Momentami nawet różnicą kilkunastu punktów. - Zagraliśmy fatalnie pierwszych dziesięć minut. Jeśli chcemy walczyć o wysokie miejsce w lidze, to nie możemy lekceważyć żadnego rywala - mówił po meczu Nowakowski.

Słaba gra polkowiczanek nie trwała jednak długo. W drugiej kwarcie koszykarki CCC poprawiły obronę i częściej wychodziły im akcje z kontrataku. W 13. minucie po trafieniu Edyty Koryzny zespół CCC objął prowadzenie 34:33. Nie oddał go już do końca. W tabeli polkowiczanki zajmują czwarte miejsce

Ostrovia Ostrów - CCC Polkowice 75:95. Kwarty: 29:18, 13:31, 19:28, 14:18

Ostrovia: Madra 20 (3), Biela 17 (1), Kaczmarek 16, Szymańska 8, Przybylak 2 oraz oraz Banaszkiewcz 9 (1), Misiek 3, Łuczak 0

CCC: Koryzna 30 (5), Kłosińska 13 (2), Pałka 7, Marczewska 6, Waligórska 2 oraz Jasnowska 23 (3), Stempniewicz 10, Żytomirska 4