Decyzje w Koronie po Nowym Roku?

Dopiero po Nowym Roku rozstrzygnie się, czy w Kolporterze Korona będzie grał pomocnik GKS Bełchatów Robert Kolendowicz i czy będzie to robić między innymi pod okiem Marka Bębna, który ma być asystentem Ryszarda Wieczorka
Za lewego pomocnika lidera drugiej ligi kielczanie muszą zapłacić, bo do końca czerwca wiąże go kontrakt z GKS. Zaproponowali swoją kwotę odstępnego i do świąt czekali na odpowiedź, czy Bełchatów zgodzi się na jej wysokość. - Umówiliśmy się na rozmowy po Nowym Roku - poinformował Janusz Paduch, prezes GKS Bełchatów.

Jeszcze później, bo dopiero 9 stycznia, można się spodziewać odpowiedzi w sprawie przejścia do Kielc asystenta trenera Wieczorka Marka Bębna. Ten szkoleniowiec współpracował z nim w Odrze Wodzisław, z którą kontrakt wiąże go do czerwca 2005 r. Jednak po przyjściu do tego klubu trenera Franciszka Smudy Bęben miałby się w Odrze zajmować tylko szkoleniem bramkarzy. - Propozycja z Kielc jest kusząca, bo miałbym pracować przez 2,5 roku. Z władzami Odry będę rozmawiał o odejściu dopiero 9 stycznia, gdy wrócimy z urlopów - powiedział Bęben.