Rozegrano kolejne rundy szkolnych rozgrywek pod patronatem "Gazety"

Rozegrano kolejne rundy koszykarskich rozgrywek międzyszkolnych, które odbywają się pod patronatem "Gazety". W tym tygodniu nie było niespodzianek, wygrywali faworyci
www.mokf.com.pl/sport

KOSZYKÓWKA DZIEWCZĄT

Wyniki IV kolejki I ligi:

ZS Morskich - XIX LO 72:11

ZS Morskich: Agnieszka Konopka 20, Edyta Sztukert 16, Ilona Wolska 12, Emila Włoch 10, Magda Milczarek 6, Monika Kruszewska 4, Wioleta Gruchała 2, Katarzyna Ładniak 2

XIX LO: Małgorzata Zielonka 7, Małgorzata Kwiatkowska 4

I LO - ZS Energetycznych 47:46

I LO: Anna Ratajska 19, Marzena Barabasz 14, Julia Siemiątkowska 9, Barbara Pawlak 3, Grażyna Korcz 2

ZS Energetycznych: Magda Szwertfeger 42, Małgorzata Rogalska 2, Ela Pilath 2

V LO - IV LO 61:26

V LO: Joanna Spica 28, Anna Szumera 11, Marta Wyskielska 10, Aleksandra Grzelak 6, Edyta Filipczak 3

IV LO: Iwona Dąbrowska 11, Kamila Salomon 8, Marta Mayer 2, Anna Migoń 2, Marta Rubacha 2

Conradinum - XX LO 72:90

TABELA I LIGI DZIEWCZĄT

1. ZS Morskich48281:81
2. V LO48264:150
3. I LO48263:169
4. Conradinum46327:310
5. XX LO35257:157
6. ZS Energetycznych35216:191
7. IV LO4482:154
8. XIX LO4494:241
9. IX LO33115:229
10. VIII LO3 398:228


KOSZYKÓWKA CHŁOPCÓW

Chłopcy rozegrali już V kolejkę spotkań. Zaległości odrobiło XIV LO, obejmując samodzielne prowadzenie w lidze.

Wyniki V kolejki I ligi:

XIV LO - ZS Energetycznych 91:43

XIV LO: Marcin Chudy 30, Maciej Bierul 27, Tomasz Grochowski 15, Marcin Chruszcz 12, Jakub Kaczmarek 5, Adam Surowcz 2, Radosław Murglin 1

ZS Energetycznych: Krzysztof Białecki 15, Jacek Łunkiewicz 10, Jerzy Kunda 6, Artur Tucholski 4, Łukasz Kałabis 3, Jan Wieczorek 3, Miłosz Jurkiewicz 2

V LO - VIIILO 65:85

V LO: Jan Skalski 25, Patryk Frąszczak 13, Robert Kugler 6, Jakub Miłobęcki 4, Michał Matacz 3, Piotr Majewski 2, Mariusz Jaworski 2, Maciej Kuziemski 2, Sławomir Migda 2, Łukasz Konieczny 2

VIII LO: Paweł Pszczoła 28, Rafał Jarecki 18, Marcin Cybulski 14, Ciesieski 12, Wojciech Paplak 6, Jacek Jakub Łada 2, Mikołaj Grodzicki 2, Andrzej Jarecki 1

LO Autonomiczne - ZSBA 78:57

LO Autonomiczne: Piotr Bratoszewski 26, Adam Wika 20, Przemysław Mietlarek 16, Marek Dręczewski 8, Kuba Terlecki 6, Szymon Rumiński 2.

ZSBA: Łukasz Kucharczyk 30, Bartosz Raczyński 13, Marcin Mrożkiewicz 6, Marek Bogiński 5, Jakub Ługowski 3

IV LO - III LO 51:95

IV LO: Wojciech Szelski 25, Paweł Łazowski 9, Maciej Kaszubowski 8, Michał Kowalski 2, Patryk Szenejko 2, Przemysław Malinowski 2, Krzysztof Staszewski 1

III LO: Maciej Wróblewski 29, Michał Łucewicz 19, Cezary Kucewicz 17, Marcin Drozdowski 10, Jan Jóźwik 9, Roman Jażdżawski 6, Mateusz Mrozek 2, Szymon Zaręba 2, Konrad Zamiar 2



TABELA I LIGI CHŁOPCÓW

1. XIV LO59430:269
2. II LO48412:219
3. III LO48362:252
4. VIII57377:372
5. IV LO57321:366
6. Conradinum46325:295
7. V LO46256:251
8. LO Autonomiczne56297:434
9. XX LO45252:224
10. ZS Energetycznych45321:317
11. ZSBA55145:456