Hutnik myśli o wzmocnieniach

Z klubem z Suchych Stawów żegna się Rajmund Kula (HEKO Czermno lub Wierna Małogoszcz) i Marcin Karpiński (Nida Pińczów). Trwają negocjacje ze Szczakowianką Jaworzno, która chce pozyskać Dariusza Kołodzieja.
"Koło" ma ważny kontrakt z Hutnikiem do końca czerwca 2005 r., co oznacza, że za pół roku będzie mógł zmienić barwy klubowe bez odstępnego. Dla nowohuckiego klubu to zatem ostatni moment na uzyskanie ekwiwalentu za piłkarza, który w kwietniu skończy 23 lata.

Hutnik jest zainteresowany Robertem Drągiem (21 l.), napastnikiem Malineksu Kobylanka (ostatnio strzelił 11 goli z 20 całej drużyny). Z Hutnikiem chętnie by się związał zawodnik Kolejarza Stróże Jerzy Wojtas (25 l.) i bramkarz Słomniczanki Andrzej Kącik (22 l.).

Ofertę występów na Suchych Stawach złożył też bramkarz Kolportera/Korony Kielce, 31-letni Mariusz Stawarz. Zawodnik przez kilka sezonów bronił barw tarnowskiej Unii. Latem 1999 r. trafił do drugoligowej Ceramiki Opoczno, gdzie występował przez trzy sezony. W 2002 r. Stawarz został bramkarzem trzecioligowej wtedy Korony. W bieżącym sezonie wystąpił w dziesięciu meczach drugoligowych i dwóch pucharowych. W ciągu 1110 minut gry puścił 16 bramek. Przez długi czas był pewnym punktem zespołu z Kielc. W końcówce rundy jesiennej, po serii słabszych występów, stracił jednak miejsce w bramce - zajął je Przemysław Mierzwa. W Hutniku usłyszał "dziękujemy". - Wolimy Kącika, bo to perspektywiczny zawodnik - uzasadnia trener Kasperczyk.