Zwycięstwo reprezentacji Polski w Zagnańsku

Wysokim zwycięstwem reprezentacji Polski powyżej 35 lat w futsalu zakończył się towarzyski mecz w nowej hali w Zagnańsku. A-klasowy Leśnik przegrał z kadrowiczami 2:11
Kierowani przez Tomasza Porweta (241 występów w kadrze) reprezentanci Polski dominowali od pierwszych minut. Leśnik pierwszego gola zdobył przy stanie 2:0 (Michał Salwa), a kolejnego dopiero w drugich trzydziestu minutach, gdy oldboje prowadzili już 7:1 (Włodzimierz Pietrzyk). Bramki dla Polski zdobywali: Krzysztof Liberda 3, Adam Kryger, Eugeniusz Kołdko i Dariusz Żak po 2 oraz Andrzej Szydło i Andrzej Zając. W przedmeczu trampkarzy (rocznik 1991) również Leśnik musiał uznać wyższość gości z Nowin, przegrywając 4:7.

Być może do kolejnego spotkania z halową piłką dojdzie w Zagnańsku już w lutym. Swój przyjazd zapowiada trzykrotny mistrz Polski Clearex Chorzów.

Polska: Tomasz Porwet, Wiesław Krzywicki, Jacek Han - Eugeniusz Kołdko, Andrzej Zając, Andrzej Szydło, Dariusz Żak, Adam Kryger, Krzysztof Liberda, Edward Detka, Grzegorz Muszyński