Owlex Łódź - Inpuls Siemianowice Śląskie 3:7

Publiczność, która wypełniła halę Anilany, liczyła, że gospodarze zrehabilitują się za porażkę w poprzedniej kolejce z Cleareksem Chorzów. Okazało się jednak, że drużyny ze Śląska mają receptę na łodzian. Już do przerwy goście wygrywali 2:1. Kiedy jednak na początku drugiej połowy gole Mariusza Zasady i Roberta Hyżego dały Owleksowi prowadzenie, wydawało się, że gospodarze znaleźli sposób na rywali. Niestety, cztery minuty przed końcem było 5:3 dla Inpulsu, a wycofanie bramkarza przez Owlex skończyło się kolejnymi dwoma golami dla przeciwników.

W pierwszej rundzie łodzianie wygrali zaledwie cztery z 11 spotkań. Bilans bramkowy mają też niekorzystny - 42-53. Mistrzem rundy jesiennej został Clearex, Owlex zajmuje ósme miejsce.

Owlex Łódź - Inpuls Siemianowice Śląskie 3:7 (1:2)

Owlex: Skrzypiec - Hyży, Zasada, Sadziński (po 1 golu), Kaczmarek, Stanisławski, Sobalczyk, Grzegorzewski, Janeczko, Herski.

Pozostałe wyniki: Fire Max AZS Wrocław - Radan Gliwice 3:5, Clearex Chorzów - Baustal Kraków 4:3, Marioss Opole - P.A. Nova Gliwice 2:2, Jango Mysłowice - Rekord Bielsko-Biała 6:3, Akademia Słowa Poznań - Holiday Chojnice przy stanie 3:2 goście zeszli z boiska.