Sport w weekend

Zapowiedzi imprez z udziałem Wielkopolskich sportowców.
Sobota

godz. 9 VIII Ogólnopolski Turniej Mikołajkowy; zawody w minisiatkówce dziewcząt i chłopców; sala Gimnazjum nr 2 przy ul. Kutrzeby w Murowanej Goślinie; wstęp wolny

godz. 9 Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej; zawody w kategorii juniorów młodszych; sala Gimnazjum nr 54 przy ul. Newtona w Poznaniu; wstęp wolny

godz. 11 Puchar Polski Seniorek we Florecie; eliminacje zawodów "O Szkofię Baśki Wołodyjowskiej"; sala Warty przy Drodze Dębińskiej w Poznaniu; wstęp wolny

godz. 11 Mistrzostwa Biznesu w pool-bilardzie; zawody otwarte dla przedsiębiorców; klub Hades przy ul. Warmińskiej w Poznaniu; wstęp wolny

godz. 14 MUKS Poznań - MOS Elita Wołomin; mecz I ligi koszykarek; sala POSiR przy ul. Chwiałkowskiego w Poznaniu; wstęg wolny

godz. 15 Stal Bielsko-Biała - Adriana Bydgoszcz; mecz półfinałowy Pucharu Polski siatkarek; sala przy ul. Łódzkiej w Kaliszu; bilety - 12 i 6 zł (na oba sobotnie mecze PP)

godz. 15 Energetyk Poznań - AZS Uniwersytet-Piast Szczecin; mecz II ligi siatkarek; hala przy ul. Grunwaldzkiej w Poznaniu (wejście od ul. Bukowskiej); wstęp wolny

godz. 16 4 You-Tarnovia Tarnowo Podgórne - Piotrcovia Piotrków; mecz II ligi koszykarzy; sala OSiR przy ul. Nowej w Tarnowie Podgórnym; wstęp wolny

godz. 16 Calisia Kalisz - ASPS Opole; mecz II ligi siatkarek; sala przy ul. Łódzkiej w Kaliszu; wstęp wolny

godz. 16 Memoriał Irka Nowaka w brydżu sportowym; hotel Trawiński przy ul. Żniwnej w Poznaniu; wstęp wolny

godz. 17 Winiary Kalisz - Nafta Piła; mecz półfinałowy Pucharu Polski siatkarek; sala przy ul. Łódzkiej w Kaliszu; bilety - 12 i 6 zł (na oba sobotnie mecze PP)

godz. 17 Puchar Polski Seniorek we Florecie; finał zawodów "O Szkofię Baśki Wołodyjowskiej"; Słodownia w Starym Browarze przy ul. Półwiejskiej w Poznaniu

godz. 17 AZS Poznań - Wisła-Can-Pack Kraków; mecz ekstraklasy koszykarek; hala Arena przy ul. Wyspiańskiego w Poznaniu; bilety - 10 zł

godz. 17 Ostrovia Ostrów Wlkp. - PZU-Polfa Pabianice; mecz ekstraklasy koszykarek; hala przy ul. Krotoszyńskiej w Ostrowie Wlkp.; bilety - 15 i 5 zł

godz. 17 MKK Pyra Poznań - Zastal Zielona Góra; mecz I ligi koszykarzy; hala przy ul. Chwiałkowskiego w Poznaniu; bilety - 8 i 3 zł

godz. 17 Śnieżka-Joker Piła - AZS Opole; mecz serii B siatkarzy; sala przy ul. Żeromskiego w Pile; bilety - 8 i 4 zł

godz. 17 Orkan Września - AZS AWF II Poznań; mecz II ligi siatkarek; hala przy ul. Kaliskiej we Wrześni; bilety - 1 zł

godz. 17 UKS Tele Puls-Budowlanka Poznań - Maraton Świnoujście; mecz II ligi siatkarzy; sala przy ul. Jana Pawła II w Poznaniu; wstęp wolny

godz. 18 Unia-Probasket Swarzędz - Kania-VIII LO AZS Toruń; mecz I ligi koszykarek; sala przy ul. Św. Marcina w Swarzędzu; bilety - 6 i 3 zł

Niedziela

godz. 9 VIII Ogólnopolski Turniej Mikołajkowy; zawody w minisiatkówce dziewcząt i chłopców; sala Gimnazjum nr 2 przy ul. Kutrzeby w Murowanej Goślinie; wstęp wolny

godz. 9 Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej; zawody w kategorii młodzików; sala Gimnazjum nr 54 przy ul. Newtona w Poznaniu; wstęp wolny

godz. 10 Memoriał Irka Nowaka w brydżu sportowym; hotel Trawiński przy ul. Żniwnej w Poznaniu; wstęp wolny

godz. 11 Finał Pucharu Wielkopolski we Wspinaczce Halowej; ściana Centrum Sportu i Rekreacji Dynamix przy ul. Kościelnej w Poznaniu; wstęp wolny

godz. 11.30 Energetyk Poznań - AZS AWF II Poznań; mecz II ligi siatkarek; hala przy ul. Grunwaldzkiej w Poznaniu (wejście od ul. Bukowskiej); wstęp wolny

godz. 12 Mecz finałowy Pucharu Polski siatkarek; sala przy ul. Łódzkiej w Kaliszu; bilety - 12 i 6 zł

godz. 14 AZS Politechniki Poznańskiej - AZS Politechniki Częstochowskiej; mecz Akademickiej Ligi Koszykówki; sala przy ul. Jana Pawła II w Poznaniu; wstęp wolny

godz. 16.30 Akademia Słowa Poznań - Holiday Chojnice; mecz ekstraklasy futsalu; sala Gimnazjum nr 54 przy ul. Newtona w Poznaniu; wstęp wolny

godz. 17 Stal II Ostrów Wlkp. - Mag-Rys Zgierz; mecz II ligi koszykarzy; hala przy ul. Kusocińskiego w Ostrowie Wlkp.; bilety - 5 zł

godz. 18 Sparta Oborniki - SMS Gdańsk; mecz I ligi szczypiornistów; hala przy ul. Obrzyckiej w Obornikach; bilety - 10 i 5 zł

Na boiskach rywali

Ekstraklasa koszykarzy: Unia-Wisła Kraków - Gipsar-Stal Ostrów Wlkp. I liga koszykarek: AZS KK Jelenia Góra - Duda-PWSZ-Gąsior Leszno. II liga koszykarzy: Polonia II Warszawa - Polonia Leszno, SMS PZKosz. Kozienice - Rawia Rawicz. Seria B siatkarek: Wisła Kraków - ChTPS Chodzież.

Liga hokeja halowego

SOBOTA: godz. 17 Błękitny Express-Lech Poznań - SMS Poznań (sala GOSiR przy ul. Polnej w Dopiewie); godz. 19 Grunwald Poznań - Pocztowiec Poznań (hala Wacław przy ul. Sportowej w Szamotułach); godz. 20 Start Gniezno - LKS Rogowo (sala przy ul. Paczkowskiego w Gnieźnie). NIEDZIELA: godz. 10 Start Gniezno - LKS Gąsawa (sala przy ul. Paczkowskiego w Gnieźnie); godz. 10 Błękitny Express-Lech Poznań - Pocztowiec Poznań (sala GOSiR przy ul. Polnej w Dopiewie); godz. 12 Grunwald Poznań - SMS Poznań (hala Wacław przy ul. Sportowej w Szamotułach. Na wszystkie mecze wstęp wolny.