Wyniki mistrzostw świętokrzyskiego młodzików w halowej piłce nożnej

Młodzicy starsi KSZO Junior Ostrowiec i młodzicy młodsi Granatu Skarżysko wygrali halowe mistrzostwa Świętokrzyskiego w halowej piłce nożnej, rozegrane tradycyjnie w hali w Nowinach
Triumf młodych piłkarzy ze Skarżyska to spora niespodzianka, podobnie jak styl w jakim go osiągnęli. Podopieczni Kazimierza Krakowiaka wygrali wszystkie cztery mecze, nie tracąc nawet bramki. Nie dziwi więc, że z tej drużyny pochodził najlepszy bramkarz tej kategorii Adam Imiela oraz strzelec Krzysztof Sobolak (4 gole). najlepszym zawodnikiem został gracz Juventy Starachowice Piotr Moroń, a jego zespół zajął drugie miejsce.

Trudniej było wygrać w kategorii młodzików. Zawodnicy KSZO Junior pokonali Kolportera Korona 1:0 i nieoczekiwanie zremisowali z Moravią Morawica 1:1. W trzecim meczu rozgromili 7:0 Czarnych Połaniec. W drużynie Waldemara Domagały grał najlepszy bramkarz turnieju Adrian Dudziński, ale pozostałe dwa wyróżnienia indywidualne otrzymali zawodnicy Korony: najlepszym zawodnikiem został Jakub Żubrowski, a strzelcem z czterema golami Rafał Zawłocki.

W sobotę w hali w Nowinach ostatni turniej z cyklu halowych mistrzostw województwa. Od godz. 10 zagrają juniorzy młodsi z kategorii B2 (rocznik 1989).

Młodzik młodszy

1. Granat Skarżysko12 pkt.9:0
2. Juventa Starachowice74:3
3. Kolporter Korona68:6
4. Heko Czermno42:5
5. Lubrzanka Kajetanów00:9
Młodzik starszy

1. KSZO Junior Ostrowiec79:1
2. Kolporter Korona66:1
3. Moravia Morawica43:7
4. Czarni Połaniec01:10