Turniej Gryfa Szczecińskiego zakończony

Najlepszym pięściarzem 16. edycji międzynarodowego turnieju został szczecinianin Jakub Suchalski ze Sztormu.
Bokserzy z Polski, Niemiec, Rosji, Czech i Litwy wzięli udział w XVI Międzynarodowym Turnieju Bokserskim Gryfa Szczecińskiego. Nasze miasto reprezentowali zawodnicy Sztormu i Olimpu. Do niedzielnych finałów zakwalifikowało się dziewięciu pięściarzy z tych klubów. Bezpośrednia rywalizacja miała miejsce w młodzieżowej kategorii do 70 kg, w której Rafał Grzegorek (Olimp) pokonał na punkty Macieja Małeckiego (Sztorm). Zwycięzcy wśród młodzieżowców: Czech Roztislaw Stehlik (kategoria do 60 kg), Niemiec Martin Lange (66 kg), Radosław Kolec (Sztorm, 80). Seniorzy: Tomasz Król (Olimp, 57 kg), Jakub Suchalski (Sztorm, 60 kg), Niemiec Matias Bernet (75 kg), Michał Towarnicki (Sztorm, 85 kg). Najlepszym zawodnikiem turnieju został Jakub Suchalski, najlepszym technikiem Tomasz Król (na zdjęciu razem z bratem Radkiem i ojcem Edwardem).