Sport w skrócie

TENIS STOŁOWY

Wyniki 6. kolejki I ligi kobiet: JKTS Jastrzębie - KKTS Krosno 4:6, Wanda Kraków - Elta Łódź 2:8, Rafaello Kazimierza Wielka - Bronowianka II Kraków 2:8, Cukrownik Chybie - MKSTS Polkowice 3:7.

1. KKTS Krosno61037:23
2. MKSTS Polkowice61037:23
3. Rafaello Kazimierza Wlk.6835:25
4. Elta Łódź6734:26
5. Bronowianka II Kraków6632:28
6. JKTS Jastrzębie6529:31
7. Cukrownik Chybie6223:37
8. Wanda Kraków6013:47
Wyniki 8. kolejki I ligi mężczyzn: Victoria Wałbrzych - AZS Izolator Politechnika Rzeszów 3:7, Brzostowianka - AZS Częstochowa 3:7, Agra Olesno - Kastor Łask 3:7, Erjot Oława - Trasko Ostrzeszów 4:6, Górnik Miechowice - AZS AE Wrocław 7:3.

1. Kastor Łask81456:24
2. Trasko Ostrzeszów81452:28
3. Erjot Oława81348:32
4. Politechnika Rzeszów81253:27
5. Górnik Miechowice8949:31
6. AZS AE Wrocław8738:42
7. AZS Częstochowa8535:45
8. Victoria Wałbrzych8426:54
9. Brzostowianka8123:57
10. Agra Olesno8120:60
PIŁKA RĘCZNA

Wyniki 6. kolejki II ligi kobiet: Siódemka Jarosław - AZS AWF Kraków 20:31, Otmęt Krapkowice - Kłos Kasia Olkusz 40:11, Olimpia Nowy Sącz - Jaszczury Ozimek 38:24. Pauzował Tomex Kraków.

1. AZS AWF Kraków510192-93
2. Olimpia Nowy Sącz58129-103
3. Tomex Kraków56165-122
4. Siódemka Jarosław56131-91
5. Otmęt Krapkowice54124-88
6. Jaszczury Ozimek62118-172
7. Kłos Olkusz5061-231
KOSZYKÓWKA

Wyniki 12. kolejki o wejście do I ligi kobiet: GTK Gorlice - Stal Stalowa Wola 70:48. Kwarty: 18:9, 20:18, 18:3, 14:18. GTK: Uliaszek 21, Jop 17, Glista 14, Jurusik 10, Bogdan 5 oraz Kosiba 2, Nowak 1, Tumidajska 0. Stal: Parus 17, Czopor 7, Gołąbek 3, Łopion 1, A. Wydra 0 oraz Kaczmarska 12, Rutkowska 6, K. Wydra 2, Niemiec 0, Darłak 0; MLKS Rzeszów - Pałac Młodzieży Tarnów 82:90. Kwarty: 14:25, 23:23, 20:20, 25:22. MLKS: Węklar 21, Lachcik 19, Moskwa 14 (2), Buszta 10, Ludwiniak 9 (1) oraz Pałys 9, Hogendorf 0, Uchman 0. Pałac: Kułaga 44 (1), Książek 23 (2), Pałucka 6, Kłosowicz 3, Strojek 2 oraz Kawa 6, Żaba 6; Gracz Starachowice - Górnik Wieliczka 53:108, MOSM Bytom - Żak Nowy Sącz 69:55, UKS Krynica - CKiS Skawina 55:122, Borek Kraków - MOSiR Mysłowice 50:78. W meczu zaległym: Górnik Wieliczka - MOSM Bytom 68:43. Pauzował RMKS Rybnik.

1. Górnik Wieliczka12221052:755
2. Pałac Młodzieży Tarnów12221010:845
2. CKiS Skawina1222943:658
4. MOSM Bytom1221791:664
5. Żak Nowy Sącz1220801:717
6. GTK Gorlice1219824:740
7. MLKS Rzeszów1218900:815
8. Stal Stalowa Wola1218792:777
9. MOSiR Mysłowice1216870:890
10. Gracz Starachowice1216748:858
11. RMKS Rybnik1213738:902
12. Borek Kraków1213658:1044
13. UKS Krynica1212614:1108
SIATKÓWKA

Wyniki 7. kolejki II ligi kobiet: UMKS Łańcut - Tomasovia 3:0, Orzeł Kozy - Siarka Tarnobrzeg 3:0, Armatura Kraków - MOSiR Mysłowice 2:3, MKS Andrychów - SMS II PZPS Sosnowiec 2:3.

1. UMKS Łańcut71421:3
2. Siarka Tarnobrzeg71216:11
3. SMS II Sosnowiec71114:13
4. MOSiR Mysłowice71115:14
5. Orzeł Kozy71013:14
6. MKS Andrychów71012:15
7. Tomasovia796:18
8. Armatura Kraków7712:21
Wyniki 7. kolejki II ligi mężczyzn: Energetyk Jaworzno - Błękitni Ropczyce 3:0, MKS Andrychów - AZS Rafako Racibórz 3:1, SMS II PZPS Spała - Cukrownik Lublin 1:3, Okocimski Brzesko - MKS MOS Będzin 2:3.

1. Cukrownik Lublin71216:9
2. Energetyk Jaworzno71118:11
3. MOS Będzin71117:12
4. SMS II Spała71115:16
5. Okocimski Brzesko71115:17
6. Błękitni Ropczyce71011:13
7. MKS Andrychów71014:17
8. Rafako Racibórz789:20
Wynik zaległego meczu III ligi kobiet: AZS Uniwersytet Rzeszowski Rzeszów - Sanoczanka Sanok 3:2.

1. AZS UR Rzeszów369:5
2. MOSiR Jasło346:6
3. Tęcza Żołynia235:3
4. Sanoczanka Sanok235:5
5. Karpaty Krosno220:6
Wyniki 7. kolejki III ligi mężczyzn: AZS Karpaty Krosno - San Lesko 3:0, MKS MOSiR Jasło - AZS UR Rzeszów 3:1, Błękitni II Ropczyce - Orkan Nisko 0:3, Czarni Oleszyce - Tęcza Sędziszów Młp. 3:0, MKS Stal Mielec - TSV Sanok 3:0.

1. Karpaty Krosno71421:7
2. Orkan Nisko71320:5
3. Czarni Oleszyce71216:6
4. Stal Mielec71115:11
5. MOSiR Jasło71114:12
6. Błękitni II Ropczyce71011:15
7. AZS UR Rzeszów7910:12
8. TSV Sanok7911:16
9. Tęcza Sędziszów783:20
10. San Lesko772:21
BADMINTON

PASSA TRWA. Trwa znakomita passa młodych badmintonistów Stali Nowa Dęba. Tym razem doskonale spisali się oni podczas rozegranego w Sochocinie k. Warszawy Krajowym Turnieju Juniorów. W singlu juniorów pierwsze miejsce wywalczył Krzysztof Kaczor, który w finale pokonał 2:0 swojego klubowego kolegę Dawida Gąsiora. W grze podwójnej juniorek drugie miejsce zajął debel Wioleta Konieczna/Monika Żarów, który w finale uległ 0:2 parze AZS-u Warszawa Joanna Gołębiewska/Anna Suwalt. Na trzecim miejscu uplasował się debel w składzie Kamilla Sagan (Stal)/Monika Lenartowicz (Technik Głubczyce). W grze podwójnej juniorów drugie miejsce wywalczył debel Krzysztof Kaczor (Stal)/Sławomir Gąsior (Orbitek), który w finale uległ 1:2 parze Kasjan Bieniarz/Paweł Polek (Technik Głubczyce). Piąte miejsce zajęła para Mateusz Czachor (Stal)/Krystian Żebrowski (Hubal Białystok). W grze mieszanej zwyciężyli Dawid Gąsior/Wioleta Konieczna, którzy w finale pokonali 2:0 parę Łukasz Biela/Monika Kowlaczyk (Orlicz Suchedniów). Na trzecim miejscu uplasował się mikst Damian Trela/Kamilla Sagan (Stal), a na piątym Robert Gałek (Orlicz Suchedniów)/Monika Żarów (Stal).