Od IV ligi do B klasy

Jeszcze tylko czwartoligowcy, którym szyki pokrzyżowała pogoda, będą musieli rozegrać kilka zaległych spotkań. Pozostali spokojnie mogą zapaść w zimowy sen i aż do wiosny śledzić zweryfikowane tabele rozgrywek
IV liga

Wyniki 17. kolejki: Narew Ostrołęka - Dolcan Ząbki 0:2, Wisła II Płock - Olimpia Warszawa 5:2, Pogoń Siedlce - Kasztelan Sierpc 2:0, Nadnarwianka Pułtusk - Mazur Karczew 0:2. Pozostałe pojedynki (KS Warka - Polonia II Warszawa, Delta Warszawa - Żbik Nasielsk, Szydłowianka Szydłowiec - Pilica Białobrzegi, KS Łomianki - Korona Góra Kalwaria, KS Piaseczno - GLKS Nadarzyn) zostały przełożone.

1. Dolcan174044-8
2. GLKS163232-17
3. Delta163139-20
4. Polonia II163031-17
5. Piaseczno163033-23
6. Nadnarwianka172929-22
7. Mazur172831-23
8. Warka162721-17
9. Żbik162525-27
10.Narew172525-22
11.Pogoń172534-28
12.Wisła II172232-37
13.Olimpia171925-34
14.Szydłowianka161821-23
15.Kasztelan171118-40
16.Pilica16817-34
17.Łomianki161114-40
18.Korona16512-51
Mazowiecka Liga Seniorów

1. Pogoń143656-10
2. Mazowsze142730-10
3. Piast142740-17
4. Naprzód142441-33
5. Wyszków142332-23
6. Ciechanów142328-18
7. Tęcza 34142119-29
8. Korona142021-11
9. Ursus141925-26
10.Makowianka141418-28
11.Legionovia II141320-33
12.Skra141318-39
13.Ostrovia141114-33
14.Mazur14914-41
15.Wkra14619-44
Klasa okręgowa

1. Orkan S133130-8
2. Wisła132939-13
3. Bzura122832-12
4. Błękitni122537-11
5. Ciółkowo 13 21 36-28

6. Mazowsze II132130-17
7. Wicher121932-28
8. Luszynianka 13 19 20-26

9. Orkan L131723-21
10.Stoczniowiec121627-24
11.Orzeł131428-32
12.Zryw13714-54
13.Świt13625-46
14.Białkowo13310-63
Klasa A

1. Amator133349-15
2. Kormoran133138-16
3. Unia133042-17
4. Limit132748-18
5. Skrwa Ł 13 26 30-22

6. Zorza132023-23
7. Skrwa B 13 18 33-43

8. Błyskawica131523-36
9. Lwówianka 13 13 20-28

10.Olimpia131318-30
11.Huragan131126-46
12.Błękitni131027-42
13.Stegny13921-38
14.Sparta13816-40
Klasa B

grupa I

1. Mazowia81924-12
2. Polonia81832-11
3. Unia81419-13
4. SKS 7081122-19
5. Victoria81120-26
6. Bobry81018-16
7. Miszewko 8 10 11-15

8. Relax8512-22
9. Wisła828-32
grupa II

1. Start81940-6
2. Pogoń81920-8
3. Czarni81420-16
4. Amator II81115-18
5. Sparta81113-20
6. Kasztelan81013-15
7. Iskra8913-27
8. Wisła8617-19
9. Victoria806-34