Drugi mecz piłkarzy testowanych przez Kolportera Korona

Drużyna sprawdzanych przez Kolportera Korona piłkarzy pokonała lidera czwartej ligi Nowiny 3:1 (1:1) w drugim meczu kontrolnym w ramach testów.
Na boisku w Nowinach pojawili się też zapowiadani przez nas juniorzy Kolportera Korona: Michał Prus-Niewiadomski, Dariusz Frankiewicz i Wojciech Jagodziński, który strzelił trzecią bramkę (dwie wcześniejsze zdobyli Rafał Jankowski z Kujawiaka Kowal i Paweł Wojtczak z Drukarza Warszawa). - Chcieliśmy sprawdzić, jak zaprezentują się na tle testowanych graczy - tłumaczył Piotr Burlikowski, menedżer Kolportera Korona.

Z pozostałych piłkarzy swoje walory z wtorkowego sparingu potwierdzili Adrian Bregier, Patryk Podolski i Sławomir Mazurkiewicz. - Z dobrej strony pokazało się jeszcze dwóch innych piłkarzy. Ale o tym kto zakwalifikuje się do następnego etapu zdecydujemy po czwartkowym treningu - dodał Burlikowski. Ci wyróżniający się to Piotr Halkowicz (BKS Bolesławiec) i bramkarz Łukasz Radliński (niemiecki BSV Achden). Menedżer potwierdził również, że zainteresowany jest dwoma zawodnikami Kaszubii Kościerzyna, o których informowaliśmy wczoraj (Piotr Wiśniewski i Rafał Kosznik), a także piłkarzami Odry Opole - Marcinem Rogowskim i Tomaszem Jagieniakiem. - Czeka ich jeszcze zaległe spotkanie ligowe z Chrobrym Głogów i tam będziemy ich obserwować, podobnie jak testowanego obecnie Piotra Cielewicza - dodał menedżer.