Sport.pl

Sport w skrócie

SIATKÓWKA

Wyniki 5. kolejki II ligi kobiet: UMKS Łańcut - Siarka Tarnobrzeg 3:1, MKS Andrychów - MOSiR Mysłowice 1:3, Armatura Kraków - Orzeł Kozy 2:3, Tomasovia - SMS II PZPS Sosnowiec 3:1.

1. UMKS Łańcut51015:2
2. Siarka Tarnobrzeg5913:6
3. MOSiR Mysłowice5811:9
4. Orzeł Kozy5710:11
5. SMS II Sosnowiec578:11
6. MKS Andrychów577:11
7. Tomasovia576:12
8. Armatura Kraków557:15
Wyniki 5. kolejki III ligi mężczyzn: Błękitni II Ropczyce - AZS UR Rzeszów 3:2, Czarni Oleszyce - TSV Sanok 3:0, MOSiR Jasło - MKPS Stal Mielec 1:3, Orkan Nisko - San Lesko 3:0, AZS Karpaty Krosno - Tęcza Sędziszów 3:0.

1. Orkan Nisko51015:2
2. Karpaty Krosno51015:5
3. Czarni Oleszyce5913:3
4. TSV Sanok579:10
5. MOSiR Jasło578:9
6. Stal Mielec579:11
7. AZS UR Rzeszów576:9
8. Błękitni II Ropczyce578:12
9. Tęcza Sędziszów563:14
10. San Lesko552:15
PIŁKA NOŻNA

W meczu finałowym Pucharu Polski na szczeblu makroregionu lubelskiego kobiet: Sokół Kolbuszowa Dolna - Delfinek Łuków 5:1 (1:0): Gonzalez (43., 81., 90.), Żak (75.), Jamróz (85.) - Sosnowska (83.). Sokół: Wilk - Kolek, Barlewicz, Luberda, Hajduk (46. Nosal) - Rżany, Gonzalez, Prokop (46. Kozłowska), Żak - Jamróz (85. Błyskał), Warunek.

W zaległym meczu IV ligi podkarpackiej: JKS Jarosław - Stal Mielec 0:0.

1. Wisłoka Dębica173842-13
2. Stal Sanok173728-11
3. Rzemieślnik Pilzno173327-17
4. Unia Nowa Sarzyna173221-9
5. Rafineria/Czarni Jasło173226-16
6. Strug Tyczyn172927-18
7. Stal Mielec162919-15
8. Izolator Boguchwała172932-24
9. Igloopol Dębica172421-16
10. Resovia172421-19
11. JKS Jarosław172322-22
12. Siarka Tarnobrzeg171921-28
13. Błękitni Ropczyce171719-25
14. Zryw Dzikowiec161513-25
15. MKS Kańczuga171417-33
16. Żurawianka171318-32
17. Krośnianka17611-36
18. Sanovia Lesko17612-38
W zaległym meczu grupy dębickiej klasy okręgowej: Smoczanka Mielec - Raniżovia 2:0.

1. Kolbuszowianka153863-15
2. Lechia Sędziszów153639-9
3. Czarnovia152733-15
4. Chemik Pustków152724-23
5. Brzosowianka152629-20
6. Jutrzenka Ławnica152422-19
7. Ikarus Tuszów Nar.152322-22
8. Strzelec Frysztak152029-25
9. Team Przecław151941-30
10. KP Ropczyce151924-18
11. Złotniczanka151616-20
12. Smoczanka Mielec151615-19
13. Start Wola Mielecka151616-32
14. Radomyślanka151612-29
15. Raniżovia151220-34
16. Strażak Niwiska15110-84
W zaległym meczu grupy krośnieńskiej klasy okręgowej: Zamczysko Odrzykoń - Jasiołka Świerzowa 1:0.

1. Nafta Jedlicze153736-13
2. Chłodnie Zarszyn153330-14
3. Szarotka Nowosielce153039-20
4. Rafineria/Czarni II152626-28
5. Tempo Nienaszów152528-26
6. Leśnik Baligród152426-17
7. Zamczysko Odrzykoń152421-19
8. Galicja Cisna152331-23
9. Brzozovia152227-25
10. Piast Miejsce Piastowe151825-21
11. Orzeł Bażanówka151825-26
12. Start Rymanów151819-23
13. Górnik Strachocina151621-31
14. Jasiołka Świerzowa151419-26
15. Górnik Grabownica15714-42
16. Iwonka Iwonicz15217-50
Wyniki 15. kolejki grupy stalowowolskiej klasy okręgowej: Sarzynianka/Unia II - Orzeł Rudnik 1:1, Bukowa Jastkowice - Wisła Baranów Sandomierski 2:0, Iskra Sobów - Łętownia 4:0, Sokół Kamień - Sanna Zaklików 2:2, Sokół Nisko - Czarni Lipa 11:1, Stal Nowa Dęba - Budo Instal Turbia 1:4, Tłoki II Gorzyce - Sparta Jeżowe 3:1, KP Zarzecze - Tarnogóra 1:1.

1. Sokół Nisko154068-11
2. Iskra Sobów153626-8
3. Budo Instal Turbia153441-11
4. Stal Nowa Dęba152724-22
5. Bukowa Jastkowice152323-20
6. Sokół Kamień152214-12
7. Orzeł Rudnik152122-23
8. Sarzynianka/Unia II152025-28
9. KP Zarzecze152020-20
10. Tłoki II Gorzyce151624-23
11. Sparta Jeżowe151612-30
12. Sanna Zaklików151422-28
13. Wisła Baranów151313-29
14. Czarni Lipa151218-35
15. Tarnogóra151016-42
16. Łętownia15810-37