Wyniki jesiennego turnieju siatkówki dziewcząt

Reprezentacje Gimnazjum nr 5 i III LO im. C.K. Norwida były najlepsze w organizowanym przez kielecki MOSiR drugim jesiennym turnieju siatkówki dziewcząt.
W finale grupy młodszej siatkarki z "piątki" pokonały w dwóch setach Gimnazjum nr 3. W meczu o trzecie miejsce po zaciętej walce drużyna Gimnazjum nr 13 wygrała 2:1 z "24".

Nie było niepokonanej ekipy w kategorii starszej. Po trzy zwycięstwa i porażkę miały na koncie dwa licea - szóste ("Słowacki") i trzecie ("Norwid"), ale w bezpośrednim pojedynku lepsza była ta druga drużyna. Tak samo rozstrzygnęły się losy trzeciego miejsca - również 2:0 I LO im. S. Żeromskiego pokonało ZSP nr 1.

NAJLEPSZE DRUŻYNY:

Gimnazjum nr 5: Anna Wasik, Joanna Kochanowska, Paulina Krawczyk, Anna Wiktorowicz, Karolina Nogaj, Anna Staszewska, Luiza Wójcik, Marta Zaród, Magdalena Kundera. Opiekunka Kamilla Sowińska vel Sawa

III LO im. C.K. Norwida: Aleksandra Nawrocka, Żaneta Ślusarczyk, Monika Gwardyś, Anna Stachura, Paulina Lech, Wioletta Bińczak, Aleksandra Białek. Opiekun Rafał Sękowski