SPORT W SKRÓCIE

PIŁKA NOŻNA

Ksasa okręgowa, grupa rzeszowska: Piast Nowa Wieś - Górnovia Górno 1:1, Dynovia Dynów - Korona Załęże 0:0, Sokół Sokołów Małopolski - Jasionka 1:1, Herman Hermanowa - Włókniarz Rakszawa 1:2, Crasnovia Krasne - Elektrociepłownia Rzeszów 0:0, Jawor Krzemienica - Błażowianka 3:2, Grodziszczanka Grodzisko Dolne - Stal Łańcut 1:1, Głogovia Głogów Małopolski - Bratek Bratkowice 2:1.

1. Elektrociepłownia153224-12
2. Włokniarz153028-15
3. Jawor152722-18
4. Głogovia152727-16
5. Crasnovia152630-15
6. Korona152315-17
7. Górnovia152227-24
8. Błażowianka152126-23
9. Herman151915-20
10. Bratek151919-29
11. Piast151818-17
12. Grodziszczanka151823-20
13. Dynovia151518-25
14. Stal151317-21
15. Sokół151013-29
16. Jasionka15912-33
KOSZYKÓWKA

O wejście do I ligi koszykarek: MLKS Rzeszów - MOSiR Mysłowice 99:68 (33:9, 19:13, 28:25, 19:21), GTK Gorlice - CKiS Skawina/Korona 62:68, UKS Krynica - Borek 64:76, RMKS Rybnik - Żak Nowy Sącz 64:79, MOSM Bytom - Pałac Młodzieży Tarnów 75-53, mecz Stal Stalowa Wola - Gracz Starachowice przełożono. Pauzował Górnik Wieliczka.

1. Pałac1018844-697
2. Skawina1018737-566
3. Żak1017675-605
4. Górnik916764-612
5. Bytom916622-498
6. Gorlice1016682-616
7. MLKS Rzeszów914690-585
8. Stal914647-581
9. Gracz913598-614
10. Mysłowice1012705-774
11. Rybnik1012691-790
12. Borek1011552-875
13. Krynica99493-899
Koszykówka na wózkach, I liga: Start Rzeszów - SKS Konstancin 79:56 (24:10, 16:18, 21:8, 18:20) i Start Rzeszów - SKS Konstancin 93:67 (28:12, 25:20, 16:20, 24:15).

Turniej młodzików i młodziczek: Sukces młodych koszykarek. Reprezentacje Podkarpacia, Śląska i Małopolski rozegrały turniej w Nowym Targu. Wśró dziewcząt najlepsza była reprezentacja Podkarpacia.

Wyniki rozgrywek dziewcząt: Małopolska I - Małopolska II 88:53, Śląsk - Podkarpacie 72:101 (16:23, 22:24, 13:25, 21:29), Podkarpacie - Małopolska II 75:69 (15:21, 28:16, 16:18, 16:14), Małopolska I - Śląsk 42:110, Śląsk - Małopolska II 52:102, Małopolska I - Podkarpacie 67:74 (12:22, 18:15, 30:20, 31:19).

1. Podkarpacie36250-208
2. Śląsk34234-195
3. Małopolska II34224-215
4. Małopolska I34197-237
Wyniki rozgrywek chłopców: Małopolska I - Małopolska II 111:56, Śląsk - Podkarpacie 54:67 (10:19, 17:16, 12:19, 15:13), Podkarpacie - Małopolska II 74:62 (19:27, 13:10, 21:28, 19:7), Małopolska I - Śląsk 92:57, Śląsk - Małopolska II 98:72, Małopolska I - Podkarpacie 91:76 (11:21, 19:13, 11:20, 26:20).

1. Małopolska I36294-189
2. Podkarpacie35217-207
3. Śląsk34209-231
4. Małopolska II33190-283
SIATKÓWKA

II liga mężczyzn: MOS Będzin - Błękitni Ropczyce 3: 0 (25:22, 25:21, 25:22), Energetyk Jaworzno - Cukrownik Lublin 3:0 (25:21, 25:14, 25:18), Okocimski Brzesko - AZS Rafako Racibórz 3:2 (26:28, 25:20, 25:20, 22:25, 15:11), SMS II Spała - MKS Andrychów 3:2 (18:25, 25:23, 23:25, 25:16, 15:13).

1. SMS II5914-10
2. Okocimski5913-11
3. Cukrownik5810-7
4. Energetyk5712-10
5. MOS Będzin5711-10
6. Błękitni578-10
7. MKS Andrychów5710-13
8. Rafako567-14
PIŁKA RĘCZNA

I liga mężczyzn: Stal Mielec - KSSPR Końskie 31:32 (12:13), Wisła Sandomierz - Pabiks Pabianice 34:27, Vive II Kielce - ASPR Zawadzkie 38:34, Viret Huta Zawiercie - MTS Chrzanów 31:29, Wisła Azoty Puławy - AZS Politechnika Radom 39:25.

1. Końskie916308-242
2. Wisła Puławy914285-248
3. Viret914274-238
4. Vive II914300-268
5. Chrzanów911270-250
6. Zawadzkie910269-269
7. Bocheński98262-258
8. Stal M.97280-288
9. Wisła Sandomierz95234-242
10. AZS Radom95237-299
11. AZS B. Podlaska94240-289
12. Pabiks90244-316


TENIS STOŁOWY

I liga kobiet: KKTS Krosno - Wanda Kraków 10:0, Bronowianka II Kraków - Cukrownik Chybie 8:2, Elta Łódź - JKTS Jastrzębie 5:5, MKTS Polkowice - Rafaello Kazimierza Wielka 7:3.



1. Polkowice5830-20
2. Rafaello5833-17
3. KKTS Krosno5831-19
4. Elta5526-24
5. Jastrzębie5525-25
6. Bronowianka II5424-26
7. Cukrownik5220-30
8. Wanda II5011-39
I liga mężczyzn: Kastor Łask - Trasko Ostrzeszów 7:3, Erjot Oława - Górnik Miechowice 6:4, AZS Izolator Politechnika Rzeszów - Suret Brzostowianka 9:1, AZS AE Wrocław - Victoria Wałbrzych 6:4, AZS WSP Częstochowa - UKS Agra Olesno 8:2.

1. Erjot71344-26
2. Kastor71249-21
3. Trasko71246-24
4. Izolator Politechnika71046-24
5. Górnik7742-28
6. AZS Wrocław7735-35
7. Victoria7423-47
8. AZS Częstochowa7328-42
9. Brzostowianka7120-50
10. Olesno7117-53