Piłka nożna: od IV ligi do A klasy

IV liga

Wyniki 16. kolejki: Polonia II Warszawa - Nadnarwianka Pułtusk 1:0, Mazur Karczew - KS Piaseczno 0:0, GLKS Nadarzyn - KS Łomianki 3:0, Korona Góra Kalwaria - Pogoń Siedlce 0:7, Kasztelan Sierpc - Wisła II Płock 1:2, Olimpia Warszawa - Szydłowianka Szydłowiec 1:1, Pilica Białobrzegi - Delta Warszawa 2:4, Żbik Nasielsk - Narew Ostrołęka 1:1, Dolcan Ząbki - KS Warka 2:0.

1. Dolcan163742-8
2. GLKS163232-17
3. Delta163139-20
4. Polonia II163031-17
5. Piaseczno163033-23
6. Nadnarwianka162929-20
7. Warka162721-17
8. Mazur162529-23
9. Żbik162525-27
10.Narew162525-20
11.Pogoń162232-28
12.Olimpia161923-29
13.Wisła II161927-35
14.Szydłowianka161821-23
15.Kasztelan161118-38
16.Pilica16817-34
17.Łomianki16714-40
18.Korona16512-51
Mazowiecka Liga Seniorów

Wyniki 15. kolejki: Wkra Bieżuń - Skra Drobin 2:2, Legionovia II Legionowo - Piast Piastów 0:6, RKS Ursus Warszawa - Naprzód Zielonki 1:1, MKS Ciechanów - Makowianka Maków Mazowiecki 2:0, Mazowsze Płock - Mazur Gostynin 1:1, Korona Ostrołęka - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0:0, Tęcza 34 Płońsk - NTP Wyszków 4:3.

1. Pogoń143656-10
2. Mazowsze142730-10
3. Piast142740-17
4. Naprzód142441-33
5. Wyszków142332-23
6. Ciechanów142328-18
7. Tęcza 34142119-29
8. Korona142021-11
9. Ursus141925-26
10.Makowianka141418-28
11.Legionovia II141320-33
12.Skra141318-39
13.Ostrovia141114-33
14.Mazur14914-41
15.Wkra14619-44
Klasa okręgowa

Wyniki 13. kolejki: Roltex Białkowo - Bzura Chodaków 0:3 (walkower), Orzeł Goleszyn - Masovia Płock 1:4, Świt Staroźreby - Wisła Duninów 3:5, Luszynianka Luszyn - Orkan Lelice 3:1, ULKS Ciółkowo - Wicher Cieszewo 3:2, Błękitni Gąbin - Zryw Bielsk 9:0, Orkan Sochaczew - Stoczniowiec Płock 1:0.

1. Orkan S133130-8
2. Bzura122832-12
3. Wisła132636-16
4. Błękitni122537-11
5. Masovia 13 24 33-14

6. Ciółkowo 13 21 36-28

7. Wicher121932-28
8. Luszynianka 13 19 20-26

9. Orkan L131723-21
10.Stoczniowiec121627-24
11.Orzeł131428-32
12.Zryw131017-53
13.Świt13324-49
14.Białkowo13310-63
Klasa A

Wyniki 13. kolejki: Błękitni Gójsk - Unia Iłów 1:2, Limit Rybno - Błyskawica Lucień 1:2, Stegny Wyszogród - Amator Maszewo 1:2, Kormoran Łąck - Zorza Szczawin Kościelny 1:1, Sparta Mochowo - Skrwa Łukomie 0:2, Skrwa Brudzeń - Olimpia Gozdowo 2:1, Lwówianka Lwówek - Huragan Bodzanów 4:1.

1. Amator133349-15
2. Kormoran133138-16
3. Unia133042-17
4. Limit132748-18
5. Skrwa Ł 13 26 30-22

6. Zorza132023-23
7. Skrwa B 13 18 33-43

8. Błyskawica131523-36
9. Lwówianka 13 13 20-28

10.Olimpia131318-30
11.Huragan131126-46
12.Błękitni131027-42
13.Stegny13921-38
14.Sparta13816-40