Wyniki piłkarskiej klasy A

BYTOM

15. kolejka (14.11): Bobrek Karb II - Kozłowa Góra 5:1, Tworóg - Tarnowiczanka 0:1, Ożarowice - Świerklaniec 2:1, Bobrowniki Śl. - Dąbrówka Wlk. 2:2, Koty - Brzeziny Śl. 1:0, Miedary - Rozbark II 4:1, Nakło Śl. II - Miechowice 5:0, Polonia II - Sucha Góra 4:0.

Tabela po rundzie jesiennej:

1. Tarnowiczanka153539:14
2. Miedary153338:14
3. Polonia II153245:21
4. Dąbrówka Wlk.152932:14
5. Ożarowice152324:19
6. Nakło Śl. II152327:27
7. Sucha Góra152224:24
8. Brzeziny Śl.152122:26
9. Rozbark II151820:20
10. Koty151819:33
11. Tworóg151623:33
12. Miechowice151524:27
13. Bobrowniki Śl.151522:33
14. Bobrek Karb II151419:25
15. Kozłowa Góra151218:46
16. Świerklaniec15913:33
KATOWICE

11. kolejka: Sparta Katowice - MKS II Siemianowice Śl. 5:2, Rozwój II Katowice - Wyzwolenie Chorzów 0:1, Naprzód Lipiny - Wawel II Wirek 0:1, Strażak Mikołów - MK Górnik II Katowice 3:0, Hetman 22 Katowice - AKS II Mikołów 3:1, Górnik 09 Mysłowice - Podlesianka II Katowice 7:0.

Tabela po rundzie jesiennej:

1. Górnik 09 M.112832:7
2. Wyzwolenie112735:12
3. AKS II Mikołów112323:9
4. MK Górnik II111926:21
5. Rozwój II111622:21
6. Strażak111621:20
7. Wirek II111517:17
8. Sparta111522:24
9. Hetman111413:23
10. Siemianowice Śl. II11711:21
11. Lipiny1166:32
12. Podlesianka II11412:33
RACIBÓRZ

15. kolejka (14.11): Turza Śl. - Lyski 7:2, Pstrążna - Adamowice 1:1, Kornowac - Rogów II 0:0, Unia II - Gaszowice 3:2, Nędza - Krzyżkowice 4:1, Samborowice - Rafako 2:0, Chałupki - Górki Śl. 1:6. Mecz Rudy Wlk. - Tworków został przerwany 58. min przy stanie 2:3 z powodu uderzenia piłką sędziego przez zawodnika gospodarzy.

Prowadzi Nędza przed Rafako Racibórz (po 28) przed Tworkowem (27 w 14 meczach).

RYBNIK

15. kolejka (14.11): Chwałowice - Przegędza 1:1, Zawada - Radziejów 3:0, Baranowice - Stanowice 2:3, Polonia II Marklowice - Szczejkowice 2:0, Żory - Skrbeńsko 0:0, Świerklany - Łaziska Rybnickie 1:3, Grabownia - Ochojec 1:1, Palowice - Orzepowice 1:1.

Tabela po rundzie jesiennej:

1. Żory153629:9
2. Zawada153032:17
3. Szczejkowice152828:14
4. Łaziska Rybn.152531:17
5. Radziejów152423:16
6. Skrbeńsko152130:27
7. Marklowice II152126:23
8. Orzepowice152035:30
9. Baranowice152020:28
10. Stanowice151920:29
11. Ochojec151829:26
12. Przegędza151819:41
13. Chwałowice151612:22
14. Świerklany151530:34
15. Grabownia151217:30
16. Palowice151013:31
SOSNOWIEC

W meczu zaległym: Wysoka - Sławków II 6:0 (w 20. min drużyna gości została zdekompletowana).

Tabela po rundzie jesiennej:

1. Zagłębiak D.G.153940:5
2. Zagłębie II153342:12
3. Mierzęcice153338:9
4. Ciężkowianka153260:11
5. Siewierz153253:16
6. Piaski152835:27
7. Rogoźnik152529:29
8. Byczyna152425:22
9. Podłęże151819:35
10. Wysoka151622:32
11. Błędów151524:33
12. Kromołów II151424:52
13. Kazimierz151215:28
14. Tucznawa15918:35
15. Niegowonice15714:49
16. Sławków II15614:77
ZABRZE

W meczach zaległych: Walka II Makoszowy - Wielowieś 6:0, Paniówki - Pilchowice 6:0.

Tabela po rundzie jesiennej:

1. Paniówki154255:11
2. Walka II153763:9
3. Toszek153143:24
4. Wielowieś152842:28
5. Stanica152742:18
6. Przyszowice152627:17
7. Rudno152631:30
8. Społem152431:23
9. Żernica152229:28
10. Chudów151835:30
11. Carbo II151816:20
12. Pilchowice151420:44
13. Pyskowice151424:59
14. Łany Wlk.151019:34
15. Rachowice151016:47
16. Rudziniec1508:79
ŻYWIEC

W meczach zaległych: Milówka - Rajcza 1:0, Węgierska Górka - Zarzecze 0:5.

Tabela po rundzie jesiennej:

1. Delphi Jeleśnia132933:19
2. Milówka132723:14
3. LKS Jeleśnia132424:17
4. Łękawica132422:15
5. Węgierska Górka132219:22
6. Rajcza132124:20
7. Przyborów132017:15
8. Zarzecze131924:12
9. Leśna131723:22
10. Cięcina131618:24
11. Błękitni131318:22
12. Radziechowy131211:25
13. Lipowa131114:24
14. Wieprz13212:31