Sport szkolny. Kolejne rundy szkolnych rozgrywek

Nabierają tempa rozgrywki w ramach Gdańskiej Licealiady. Rozegrano kolejne spotkania w lidze koszykówki. Gwiazdą była uczennica Conradinum Agnieszka Miklas, która zdobyła 56 punktów w meczu z IX LO
Conradinum - IX LO95:47
Conradinum: Agnieszka Niklas 56, Beata Maciejewska 8, Karolina Mikolcz 8, Anna Walas 8, Joanna Jastak 7, Justyna Siwowska 5, Natalia Bilska 4.

IX LO: Anna Sikorska 20, Agnieszka Kubik 10, Klaudia Roszkowska 10, Małgorzata Wojtan 4, Emilia Wade 3.

ZS Morskich - IV LO67:21
ZS Morskich: Magda Milczarek 20, Iwona Wolska 17, Emila Włoch 12, Agnieszka Konopka 8, Katarzyna Król 8, Monika Kruszewska 2.

IV LO: Kamila Salomon 12, Aleksandra Krawczyk 2, Marta Mayer 2, Iwona Dąbrowska 2, Marta Rubacka 2.

TABELA KOSZYKAREK

1. ZS Morskich4138:43
2. V LO4134:102
3. Conradinum3152:113
4. IV LO356:93
5. I LO261:57
6. ZS Energetycznych263:41
7. VIII LO267:139
8. IX LO288:158
9. XX LO157:61
10. XIX LO126:35
Wyniki spotkań drugiej kolejki w II lidze koszykówki dziewcząt: ZSRCKU - ZSPSiCh 44:20, LO Aut. - ZSZ 1 63:69, III LO - VII LO 55:36, XV LO - II LO 34:43.

Chłopcy rozegrali drugą i trzecią kolejkę uzyskując następujące wyniki:

XX LO - ZS Energ.112:80
XX LO: Mateusz Nitsche 34, Łukasz Demczuk 29, Michał Hillar 27, Piotr Szwocha 12, Rafał Szulc 2, Przemysław Szałucki 1.

ZS Energ.: Jarosław Halko 34, Jacek Łankiewicz 15 Paweł Schulte 6, Wojciech Stibarski 6, Krzysztof Bialecki 5, Jerzy Kunda 3, Łukasz Nowicki 3, Miłosz Jurkiewicz 2.

LO Autonomiczne - III LO63:114
LO Aut.: Piotr Bratoszewski 29, Przemysław Mietlasek 10, Adam Wika 8, Szymon Rumiński 8, Marek Dręczewski 7.

III LO: Michał Kucewicz 29, Maciej Wróblewski 29, Dominik Jażdżewski 20, Cezary Kucewicz 18, Konrad Zemicz 5, Szymon Zaremba 4, Marcin Drozdowski 4, Łukasz Cichy 3, Marcin Mrozek 2.

Conradinum - IV LO51:70
Conradinum: Waldemar Makurat 14, Maciej Pośnik 10, Jacek Dolny 9, Mateusz Lis 6, Dominik Kozikowski 4, Paweł Miazgowicz 2, Paweł Minkiewicz 2, Szymon Kiedrowski 1, Maciej Głąbowski 1.

IV LO: Wojciech Szelski 18, Michał Kowalski 17, Piotr Brustowicz 17, Krzysztof Staszewski 12, Maciej Kaszubowski 10, Piotr Jaglarski 3, Michał Iwlof 1.

V LO - III LO62:69
V LO: Sławomir Migda 18, Jan Skalski 16, Jakub Miłobęcki 14, Michał Matacz 5, Maciej Kuziemski 5, Patryk Frąszczak 4.

III LO: Cezary Kucewicz 24, Maciej Wróblewski 15, Michał Kucewicz 11, Dominik Jażdżewski 6, Łukasz Cichy 5, Marcin Drozdowski 4, Mariusz Mrozek 3.

Conradinum - VIII LO89:78
Conradinum: Szymon Kiedrowski 19, Maciej Pośnik 16, Waldemar Makurat 14, Paweł Minkiewicz 14, Maciej Gołąbowski 12, Jacek Dolny 7, Mateusz Lis 4.

VIII LO: Rafał Jarecki 24 Paweł Pszczoła 12, Wojciech Peplak 11, Jacek Ciesielski 10, Marcin Cybulski 10, Łukasz Dąbrowski 7.

IV LO - LO Autonomiczne98:62
IV LO: Paweł Zazowski 28, Piotr Brzustowicz 26, Michał Kowalski 24, Maciej Kaszubowski 14, Przemysław Malinowski 6.

LO Autonomiczne: Piotr Bratoszewski 22, Przemysław Mietlasek 12, Marek Dręczewski 11, Adam Wika 10, Kuba Terlecki 2.

XX LO - II LO65:79
XX LO: Michał Hillar 21, Mateusz Nitsche 16, Paweł Wilgucki 9, Dariusz Wyrwa 8, Rafał Szulc 6, Piotr Szwocha 5.

II LO: Michał Świerzchalski 18, Marcin Stawicki 17, Rafał Milewski 17, Antoni Kozaka 14, Rafał Renkiel 13.

TABELA KOSZYKARZY

1. II LO6306:154
2. III LO6267:201
3. IV LO5215:202
4. Conradinum4216:232
5. ZS Energ.3213:130
6. XX LO3177:159
7. LO Aut.3163:272
8. XIV LO289:47
9. V LO2122:107
10. VIII LO2120:180
11. ZSBA275:269
SIATKÓWKA

I liga dziewcząt:

XIV LO - X LO 3:0, IX LO - III LO 3:2, V LO - ZSZ 3 0:3, XV LO - I LO 3:0, II LO - ZS Energ. 3:0.

TABELA I LIGI

1. XIV LO23:0
2. XV LO23:0
3. II LO23:0
4. ZSZ 323:0
5. IX LO23:2
6. III LO12:3
7. V LO10:3
8. ZS Energ.10:3
9. I LO10:3
10. X LO10:3
II liga:

Grupa A: XIX LO - VII LO 0:3, XX LO - ZSZ 9 3:0, LO Aut. - ZSZ 7 1:3. Grupa B: ZSZ 1 - ZSSam 3:0, ZSBO - ZSBA 3:1, VIII LO - VI LO 3:0, IV LO - ZSZ 2 0:3.

I liga chłopców: II LO - ZSBO 3:0, I LO - III LO 3:1, XV LO - ZSSam. 3:1, XX LO - Conradinum 2:3.