Drużyna Żaka Kielce po debiutanckim sezonie w II lidze

Wysoką wyjazdową wygraną 7:0 (2:0) z SEMP Ursynów piłkarki nożne Żaka Kielce zakończyły udany debiutancki sezon w II lidze.
Cztery bramki dla kielczanek zdobyła Karolina Lech, a po jednej Katarzyna Rafalska, Magdalena Lelonek i Monika Czerwiak. Najwięcej braw zebrała jedna z najskuteczniejszych piłkarek II ligi Karolina Lech, która zagrała bardzo skutecznie zwłaszcza w drugiej połowie. Cztery gole w jednym meczu to nie był jej najlepszy wynik - w pierwszym meczu między tymi drużynami (wygranym przez kielczanki 10:1) i przed tygodniem z Wólką Radzymińską zdobyła ona po 5 bramek.

Z sześcioma zwycięstwami w 10 meczach kielczanki zajęły w pierwszym sezonie występów w II lidze wysokie, trzecie miejsce za Zamłyniem Radom i UKS Piaseczno.

Udany sezon kielecki zespół podsumował meczem towarzyskim na stadionie międzyszkolnym przy ul. Prostej. W przebiegającym w "rodzinnej" atmosferze pojedynku z Reprezentacją Rodziców i Sympatyków padł (oczywiście) remis 7:7. Podobne spotkanie zaplanowano na rozpoczęcie nowego sezonu na wyremontowanej już płycie kieleckiego stadionu.

ŻAK KIELCE

Skład: Paula Duda, Małgorzata Klimek, Anna Młyńczak, Edyta Młyńczak, Katarzyna Angielska, Katarzyna Rafalska, Milena Zagnińska, Maria Tarczyńska, Agnieszka Jaszczyk, Dagmara Grad, Marta Świrdowska, Kinga Bukowska, Karolina Lech, Monika Czerwiak, Magdalena Lelonek, Małgorzata Sosnowska, Elżbieta Węgrzyn, Kinga Niewczas, Agnieszka Zielińska, Żaneta Benigier. Trener Tomasz Kiepas. Prezes Włodziemierz Gruszko