Sport.pl

Sport w skrócie

PIŁKA RĘCZNA

Wyniki 4. kolejki II ligi kobiet: Siódemka Jarosław - Jaszczury Ozimek 23:10, Tomex Kraków - Kłos Olkusz 51:24, Otmęt Krapkowice - Olimpia Nowy Sącz 21:25. Pauzował AZS AWF Kraków.

1. AZS AWF Kraków36122-41
2. Tomex Kraków46133-93
3. Olimpia Nowy Sącz4691-79
4. Siódemka Jarosław3465-48
5. Jaszczury Ozimek4275-101
6. Otmęt Krapkowice3061-78
7. Kłos Olkusz3038-145
SIATKÓWKA

Wyniki 4. kolejki II ligi kobiet: Siarka Tarnobrzeg - MKS Andrychów 3:0, Orzeł Kozy - UMKS Łańcut 1:3, SMS II PZPS Sosnowiec - Armatura Kraków 3:2, MOSiR Mysłowice - Tomasovia 3:0.

1. UMKS Łańcut4812:1
2. Siarka Tarnobrzeg4812:3
3. MKS Andrychów468:7
4. MOSiR Mysłowice468:8
5. SMS II Sosnowiec467:8
6. Orzeł Kozy457:9
7. Tomasovia453:11
8. Armatura Kraków445:12
Wyniki 4. kolejki II ligi mężczyzn: Błękitni Ropczyce - SMS II PZPS Spała 2:3, MKS Andrychów - Energetyk Jaworzno 3:2, Cukrownik Lublin - Okocimski Brzesko 3:1, AZS Rafako Racibórz - MKS MOS Będzin 3:2.

1. Cukrownik Lublin4710:4
2. SMS II Spała4711:8
3. Okocimski Brzesko4710:9
4. Błękitni Ropczyce468:7
5. MKS Andrychów468:10
6. Energetyk Jaworzno459:10
7. MKS MOS Będzin458:10
8. Rafako Racibórz455:11
Wyniki 2. kolejki III ligi kobiet: MOSiR Jasło - AZS UR Rzeszów 1:3, Tęcza Żołynia - Karpaty Krosno 3:0. Pauzowała Sanoczanka Sanok.

1. AZS UR Rzeszów246:3
2. Tęcza Żołynia235:3
3. Sanoczanka Sanok123:2
4. MOSiR Jasło223:6
5. Karpaty Krosno110:3
Wyniki 4. kolejki III ligi mężczyzn: AZS Karpaty Krosno - AZS UR Rzeszów 3:0, San Lesko - MOSiR Jasło 0:3, MKPS Stal Mielec - Czarni Oleszyce 0:3, TSV Sanok - Błękitni II Ropczyce 3:1, Tęcza Sędziszów - Orkan Nisko 0:3.

1. Orkan Nisko4812:2
2. AZS Karpaty Krosno4812:5
3. Czarni Oleszyce4710:3
4. MOSiR Jasło467:6
5. AZS UR Rzeszów466:6
6. TSV Sanok459:7
7. Stal Mielec456:10
8. Błękitni II Ropczyce455:10
9. Tęcza Sędziszów453:11
10. San Lesko442:12
BADMINTON

Wyniki 3. kolejki I ligi: Stal Nowa Dęba - AZS Kielce 4:3, AZS Łodź - SKB Bialkor Suwałki 3:4.

1. Stal Nowa Dęba229-5
2. AZS Kielce217-7
3. SKB Bialkor Suwałki217-7
4. AZS Łodź205-9
PIŁKA NOŻNA

Wyniki 9. kolejki II ligi kobiet: Sokół Kolbuszowa Dolna - Delfinek Łuków 5:1 (2:0): Warunek (7., 69.), Jamróz (32.), Żak (72.), Rżany (77.) - Anna Sosnowska (83.). Sokół: Wilk - Kolek, Barlewicz, Luberda (81. Tendera), Hajduk (39. Nosal) - Rżany, Gonzalez, Prokop, Żak (87. Maj) - Jamróz (70. Kozłowska), Warunek (81. Wis); Górnik Łęczna - Motor Lublin 9:0, Kinga Krasnystaw - Włodawianka 0:1, Michałowo - Tytan Wisznice 6:1, AZS Biała Podlaska - Hetman Zamość 3:0 vo.

1. AZS Biała Podlaska92777-8
2. Górnik Łęczna92445-21
3. Delfinek Łuków91862-12
4. Sokół Kolbuszowa91735-10
5. Michałowo91631-21
6. Tytan Wisznice91218-41
7. Włodawianka9913-59
8. Kinga Krasnystaw9511-34
9. Hetman Zamość9411-39
10. Motor Lublin903-61
Wyniki 16. kolejki IV ligi podkarpackiej: Żurawianka - Stal Herb Sanok 0:2, Siarka Tarnobrzeg - Rafineria/Czarni Jasło 0:2, JKS Jarosław - Unia Nowa Sarzyna 2:0, Izolator Boguchwała - Błękitni Ropczyce 4:1, Krośnianka - Wisłoka Dębica 0:2, Zryw Dzikowice - MKS Kańczuga 0:1, Rzemieślnik Pilzno - Strug SZiK Tyczyn 2:0, Sanovia Lesko - Resovia 0:3, Igloopol Dębica - Stal Mielec 0:0.

1. Wisłoka Dębica163742-13
2. Stal Sanok163627-10
3. Unia Nowa Sarzyna163220-7
4. Rzemieślnik Pilzno163227-17
5. Rafineria/Czarni Jasło162924-16
6. Stal Mielec152819-15
7. Izolator Boguchwała162630-23
8. Strug Tyczyn162624-17
9. Igloopol Dębica162320-15
10. JKS Jarosław152222-20
11. Resovia162119-18
12. Siarka Tarnobrzeg161920-25
13. Błękitni Ropczyce161618-24
14. Zryw Dzikowiec161513-25
15. Żurawianka161316-29
16. MKS Kańczuga161114-31
17. Krośnianka16610-34
18. Sanovia Lesko16511-37
Wyniki 13. kolejki grupy rzeszowskiej klasy okręgowej: Elektrociepłownia Rzeszów - Stal Łańcut 2:0, Grodziszczanka - Korona Załęże 3:0, Głogovia - Piast Nowa Wieś 0:1, Herman Hermanowa - Błażowianka 2:1, Crasnovia - Włókniarz Rakszawa 2:0, Sokół Sokołów - Górnovia 0:2, Jawor Krzemienica - Bratek Bratkowice 2:0, Dynovia - Jasionka 2:0.

1. EC Rzeszów132823-12
2. Włókniarz Rakszawa132625-13
3. Głogovia132322-12
4. Crasnovia132227-14
5. Jawor Krzemienica132118-16
6. Górnovia132023-20
7. Herman Hermanowa131914-16
8. Korona Załęże131913-17
9. Bratek Bratkowice131917-24
10. Błażowianka131822-19
11. Piast Nowa Wieś131717-15
12. Grodziszczanka131621-18
13. Dynovia131417-23
14. Stal Łańcut131215-17
15. Jasionka13811-31
16. Sokół Sokołów1369-27
Wyniki 14. kolejki grupy dębickiej klasy okręgowej: Lechia Sędziszów - Czarnovia 3:1, KP Ropczyce - Radomyślanka 0:2, Jutrzenka Ławnica - Start Wola Mielecka 3:0, Chemik Pustków - Strzelec Frysztak 1:0, Raniżovia - Kolbuszowianka 1:5, Smoczanka Mielec - Team Przecław 1:1, Brzostowianka - Strażak Niwiska 4:0, Złotniczanka - Ikarus Tuszów Narodowy 0:0. Mecz Start Wola Mielecka - Lechia Sędziszów (0:3) został zweryfikowany jako walkower 0:3.

1. Kolbuszowianka143558-14
2. Lechia Sędziszów143336-8
3. Czarnovia142429-14
4. Brzostowianka142628-18
5. Jutrzenka Ławnica142421-16
6. Chemik Pustków142422-22
7. KP Ropczyce141923-15
8. Strzelec Frysztak141928-24
9. Ikarus Tuszów Nar.142020-21
10. Start Wola Mielecka141615-27
11. Team Przecław141633-26
12. Złotniczanka141515-19
13. Radomyślanka141611-27
14. Raniżovia131216-24
15. Smoczanka Mielec131011-19
16. Strażak Niwiska14110-82
Wyniki 15. kolejki grupy jarosławskiej klasy okręgowej: Piast Tuczempy - Syrenka Roźwienica 1:0, Czuwaj Przemyśl - Błękitni Grzęska 3:0, Polonia II Przemyśl - Sokół Sieniawa 1:1, Golbalux Wiązownica - Roztocze Narol 0:1, Start Pruchnik - Zdrój Horyniec 4:2, Budowlani Szówsko - Łęk Ostrów 2:1, Skołoszów - Radymno 3:2, Orzeł Przeworsk - Granica Stubno 1:0.

1. Piast Tuczempy153137-10
2. Czuwaj Przemyśl153129-11
3. Orzeł Przeworsk153130-17
4. Roztocze Narol152838-23
5. Sokół Sieniawa152730-22
6. Syrenka Roźwienica152724-16
7. Skołoszów152630-24
8. Radymno152624-19
9. Golbalux Wiązownica152017-18
10. Błękitni Grzęska151517-26
11. Start Pruchnik151519-32
12. Budowlani Szówsko151417-22
13. Granica Stubno151318-29
14. Łęk Ostrów151216-32
15. Polonia II Przemyśl151115-33
16. Zdrój Horyniec15817-44
Wyniki 14. kolejki grupy krośnieńskiej klasy okręgowej: Nafta Jedlicze - Iwonka Iwonicz 5:1, Brzozovia - Chłodnie Zarszyn 0:2, Rafineria/Czarni II Jasło - Górnik Strachocina 3:0, Tempo Nienaszów - Piast Miejsce Piastowe 2:1, Zamczysko Odrzykoń - Start Rymanów 3:1, Jasiołka Świerzowa - Szarotka Nowosielce 1:0, Galicja Cisna - Górnik Grabownica 2:0, Orzeł Bażanówka - Leśnik Baligród 1:1.

1. Nafta Jedlicze143635-12
2. Chłodnie Zarszyn143229-13
3. Szarotka Nowosielce142737-20
4. Galicja Cisna142331-21
5. Rafineria/Czarni II142324-27
6. Brzozovia142227-23
7. Tempo Nienaszów142226-26
8. Leśnik Baligród142124-17
9. Zamczysko Odrzykoń132022-15
10. Orzeł Bażanówka141824-23
11. Piast Miejsce Piastowe141724-20
12. Start Rymanów141516-22
13. Jasiołka Świerzowa131419-22
14. Górnik Strachocina141318-31
15. Górnik Grabownica14714-40
16. Iwonka Iwonicz14216-47
Wyniki 14. kolejki grupy stalowowolskiej klasy okręgowej: Budo Instal Turbia - Sokół Nisko 1:0, Czarni Lipa - Bukowa Jastkowice 3:1, Łętownia - KP Zarzecze 1:2, Orzeł Rudnik - Iskra Sobów 0:1, Sanna Zaklików - Tłoki II Gorzyce 0:0, Sparta Jeżowe - Sarzynianka/Unia II Nowa Sarzyna 1:3, Wisła Baranów Sandomierski - Sokół Kamień 2:0, Tarnogóra - Stal Nowa Dęba 1:3.

1. Sokół Nisko143757-10
2. Iskra Sobów143322-8
3. Budo Instal Turbia143137-10
4. Stal Nowa Dęba142723-18
5. Sokół Kamień142112-10
6. Bukowa Jastkowice142021-20
7. Orzeł Rudnik142021-22
8. KP Zarzecze141919-19
9. Sarzynianka/Unia II141924-27
10. Sparta Jeżowe141611-27
11. Tłoki II Gorzyce141321-22
12. Sanna Zaklików141320-26
13. Wisła Baranów141313-27
14. Czarni Lipa141217-24
15. Tarnogóra14915-41
16. Łętownia14810-33