Piłka nożna: od IV ligi do B klasy

IV liga

Wyniki 15. kolejki: Dolcan Ząbki - Polonia II Warszawa 2:2, KS Warka - Żbik Nasielsk 1:1, Narew Ostrołęka - Pilica Białobrzegi 2:1, Delta Warszawa - Olimpia Warszawa 2:1, Szydłowianka Szydłowiec - Kasztelan Sierpc 2:1, Wisła II Płock - Korona Góra Kalwaria 6:1, Pogoń Siedlce - GLKS Nadarzyn 1:2, KS Łomianki - Mazur Karczew 3:3, KS Piaseczno - Nadnarwianka Pułtusk 5:2.

1. Dolcan153440-8
2. Piaseczno152933-23
3. Nadnarwianka152929-19
4. Nadarzyn152929-17
5. Delta152835-18
6. Polonia II152730-17
7. Warka152721-15
8. Mazur152429-23
9. Żbik152424-26
10.Narew152424-19
11.Pogoń151925-28
12.Olimpia151822-28
13.Szydłowianka151720-22
14.Wisła II151625-34
15.Kasztelan151117-36
16.Pilica15815-30
17.Łomianki15714-37
18.Korona15512-44
Mazowiecka Liga Seniorów

Wyniki 14. kolejki: Skra Drobin - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 2:0, NTP Wyszków - Korona Ostrołęka 2:1, Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Mazowsze Płock 2:1, Mazur Gostynin - MKS Ciechanów 0:5, Makowianka Maków Mazowiecki - RKS Ursus Warszawa 2:2, Naprzód Zielonki - Legionovia II Legionowo 3:2, Piast Piastów - Wkra Bieżuń 6:1.

1. Pogoń133556-10
2. Mazowsze132629-9
3. Piast132434-17
4. Wyszków132329-19
5. Naprzód132340-32
6. Ciechanów132026-18
7. Korona131921-11
8. Ursus131824-25
9. Tęcza 34131815-26
10.Makowianka131418-26
11.Legionovia II131320-27
12.Skra131216-37
13.Ostrovia141114-33
14.Mazur Gostynin13813-40
15.Wkra13517-42
Klasa okręgowa

Wyniki 12. kolejki: Wicher Cieszewo - Luszynianka Luszyn 2:1, Orkan Lelice - Świt Staroźreby 2:1, Orkan Sochaczew - Roltex Białkowo 7:1, Zryw Bielsk - Ciółkowo 4:5, Wisła Duninów - Orzeł Goleszyn 4:1, Mazowsze II Płock - Bzura Chodaków 1:2.

1. Orkan S122829-8
2. Wisła122634-10
3. Bzura112529-12
4. Błękitni112228-11
5. Wicher111930-25
6. Mazowsze II121826-16
7. Ciółkowo 12 18 33-26

8. Orkan L121722-18
9. Stoczniowiec111627-23
10.Luszynianka 12 16 17-25

11.Orzeł121427-28
12.Zryw121017-44
13.Świt12321-44
14.Roltex12310-60
Klasa A

Wyniki 12. kolejki: Lwówianka Lwówek - Błękitni Gójsk 2:2, Huragan Bodzanów - Skrwa Brudzeń 2:3, Olimpia Gozdowo - Sparta Mochowo 2:0, Skrwa Łukomie - Kormoran Łąck 2:1, Zorza Szczawin Kościelny - Stegny Wyszogród 4:1, Amator Maszewo - Limit Rybno 3:1, Błyskawica Lucień - Unia Iłów 1:0.

1. Kormoran123037-15
2. Amator123047-14
3. Limit122747-16
4. Unia122740-16
5. Skrwa Ł 12 23 28-22

6. Zorza121922-22
7. Skrwa B 12 15 31-42

8. Olimpia121317-28
9. Błyskawica121221-35
10.Huragan121125-42
11.Błękitni121026-40
12.Lwówianka 12 10 16-27

13.Stegny12920-36
14.Sparta12816-38