Piłka nożna. Niższe ligi

Wyniki i tabele od IV ligi do klasy A
15. kolejka: Dolcan Ząbki - Polonia II Warszawa 2:2, KS Warka - Żbik Nasielsk 1:1, Narew Ostrołęka - Pilica Białobrzegi 2:1, Delta Warszawa - Olimpia Warszawa 2:1, Szydłowianka Szydłowiec - Kasztelan Sierpc 2:1, Wisła II Płock - Korona Góra Kalwaria 6:1, Pogoń Siedlce - GLKS Nadarzyn 1:2, KS Łomianki - Mazur Karczew 3:3, KS Piaseczno - Nadnarwianka Pułtusk 5:2.

1. Dolcan153440-8
2. Nadarzyn152927-16
3. Piaseczno152933-23
4. Nadnarwianka152929-19
5. Delta152835-18
6. Polonia II152730-17
7. Warka152721-15
8. Mazur152429-23
9. Narew152424-19
10. Żbik152424-26
11. Pogoń151925-28
12. Olimpia151822-28
13. Szydłowianka151720-22
14. Wisła II151625-33
15. Kasztelan151117-36
16. Pilica15815-30
17. Łomianki15714-37
18. Korona15512-44


Mazowiecka Liga Seniorów (V liga)

Grupa I, 14. kolejka: Skra Drobin - Ostrovia Ostrów Maz. 2:0, NTP Wyszków - Korona Ostrołęka 2:1, Pogoń Grodzisk Maz. - Mazowsze Płock 2:1, Mazur Gostynin - MKS Ciechanów 0:5, Makowianka Maków Maz. - Ursus Warszawa 2:2, Naprzód Zielonki - Legionovia II 3:2, Piast Piastów - Wkra Bieżuń 6:1. Pauzowała Tęcza 34 Płońsk.

1. Pogoń133556-10
2. Mazowsze132629-9
3. Piast132434-17
4. NTP132329-19
5. Naprzód132340-32
6. MKS132026-18
7. Korona131921-11
8. Tęcza131815-26
9. Ursus131824-25
10. Makowianka131418-26
11. Legionovia II131320-27
12. Ostrovia131216-33
13. Skra131216-37
14. Mazur13813-40
15. Wkra13517-42
Grupa II, 14. kolejka: Powiślanka Lipsko - Wilga Garwolin 3:2, Zwolenianka Zwoleń - Start Otwock 0:4, Gwardia II Warszawa - Mszczonowianka Mszczonów 1:8, Mazovia Mińsk Maz. - Wicher Kobyłka 0:0, Marcovia 2000 Marki - Mirax Bierwce 2:1, Mazowsze II Grójec - Hutnik Warszawa 1:2, Podlasie Sokołów Podlaski - Broń Radom 3:1, Zryw Sobolew - Przyszłość Włochy 2:2.

1. Powiślanka143328-15
2. Start143238-14
3. Mszczonowianka143145-13
4. Podlasie142832-16
5. Przyszłość142729-19
6. Broń142328-16
7. Hutnik142326-13
8. Mazowsze II142027-27
9. Zwolenianka141928-20
10. Mirax141727-25
11. Mazovia141514-22
12. Marcovia141526-42
13. Zryw141025-38
14. Wilga141019-37
15. Gwardia II14719-57
16. Wicher14410-45
Liga okręgowa

Grupa I, 14. kolejka: Olimpia II Warszawa - Relax Radziwiłłów 0:3, Sarmata Warszawa - Żyrardowianka Żyrardów 2:1, KS Raszyn - Sparta Jazgarzew 2:2, Ożarowianka Ożarów Maz. - Jedność Żabieniec 1:1, Skra Obory - Błonianka Błonie 3:2, Naprzód Brwinów - Milan Milanówek 1:2, Świt Warszawa - Tur Jaktorów 1:1, LKS Chlebnia - Sagita Warszawa 3:1.

1. Tur143741-6
2. Jedność143227-17
3. Milan142524-20
4. Sparta142328-19
5. Raszyn142235-16
6. Chlebnia142226-21
7. Skra142123-20
8. Ożarowianka142123-35
9. Świt142024-21
10. Sarmata141815-26
11. Żyrardowianka141420-30
12. Relax141320-28
13. Naprzód141315-28
14. Olimpia II141319-34
15. Sagita141117-27
16. Błonianka141113-32


Grupa II, 14. kolejka: Świt II Nowy Dwór - Bóbr Tłuszcz 3:3, Drukarz Warszawa - Mazur Radzymin 2:1, Białołęka Warszawa - Advit Wiązowna 7:0, KS Falenica - Józefovia 3:3, Okęcie II Warszawa - ZWAR Międzylesie 2:1, Marymont Warszawa - Hutnik II Warszawa 3:1, Victoria Sulejówek - Huragan Wołomin 1:1, Sokół Serock - Wkra Pomiechówek 3:1.

1. Drukarz143749-12
2. Huragan143635-7
3. Sokół142934-26
4. ZWAR142845-25
5. Okęcie II142527-27
6. Bóbr142031-25
7. Świt II142025-25
8. Mazur141824-15
9. Falenica141732-30
10. Józefovia141629-36
11. Białołęka131620-30
12. Marymont141418-37
13. Hutnik II141218-25
14. Victoria141022-32
15. Advit14810-41
16. Wkra14818-46
Klasa A

Grupa I, 14. kolejka: CWKS Legia Warszawa - Błękitni Korytów 1:1, Wrzos Międzyborów - MKS Żabia Wola mecz przełożony, boisko nie nadawało się do gry, Sorento Kamion - Anprel Nowa Wieś 4:2, Ryś Laski - Piast II Piastów 2:0, Naprzód II Zielonki - Utrata Pawłowice 2:2, Promyk Nowa Sucha - Znicz II Pruszków 1:4, GLKS II Nadarzyn - Żyrardowianka II Żyrardów 10:1, Przyszłość II Włochy - Partyzant Leszno 8:0.

1. Przyszłość II143144-5
2. Nadarzyn II143058-22
3. Naprzód II142640-17
4. Znicz II142639-22
5. Ryś142632-20
6. CWKS142529-13
7. Utrata142429-21
8. Wrzos131820-27
9. Sorento141630-47
10. Piast II141528-39
11. Anprel141531-43
12. Partyzant141422-39
13. Błękitni141214-23
14. Żyrardowianka II141221-45
15. Promyk141121-35
16. Żabia Wola13720-57


Grupa II, 14. kolejka: Orzeł Baniocha - KS II Piaseczno 3:4, Mazur II Karczew - Energetyk Warszawa 1:2, KS Olesin-Halinów - Victoria Zerzeń 2:2, Perła Złotokłos - PKS Radość 7:1, Victoria Dacpol Głosków - CKS Celestynów 2:1, UKS Łady - Vistula Nadbrzeż 3:2, AZS Absolwent UW Warszawa - Laura Chylice 3:0, AON Rembertów - KS Glinianka.

1. Victoria Dacpol143742-15
2. Piaseczno II143645-17
3. Perła133049-14
4. Łady142728-18
5. AZS142620-17
6. Laura142031-28
7. Orzeł142441-28
8. Energetyk141717-20
9. Mazur II141626-34
10. Radość141522-28
11. AON141521-34
12. Olesin-Halinów141125-34
13. Glinianka131417-33
14. Zerzeń141219-35
15. Vistula131021-37
16. Celestynów14813-45
Grupa III, 13. kolejka: Mazur II Radzymin - Legion Warszawa 8:4, PUG Bielany - Wisła Zakroczym 1:1, Huragan II Wołomin - Rotavia Nieporęt 5:2, Rządza Załubice - Nadnarwianka II Pułtusk 8:0, Marymont II Warszawa - Marcovia II 2000 Marki 1:1, FC Stars Warszawa - NTP II Wyszków 2:1, Dolcan II Ząbki - KS II Łomianki 4:1. Pauzował Amigos Warszawa.

1. PUG132634-14
4. Dolcan II132635-15
2. FC Stars132428-16
3. Huragan II132426-20
5. Legion132032-25
6. Marcovia II132027-26
7. Rządza131929-22
8. Mazur II131931-28
9. Zakroczym131922-19
10. Rotavia131922-28
11. NTP II131727-24
12. Nadnarwianka II131423-50
13. Łomianki II131313-22
14. Amigos131013-28
15. Marymont II13516-42
Wisła Jabłonna wycofała się z rozgrywek. Jej wyniki zostały anulowane.