Znakomity Krzynówek

Jacek Krzynówek był jednym z najlepszych zawodników meczu Bayer Leverkusen - SC Freiburg. Swój występ uświetnił golem

Nikogo już chyba nie dziwią doniesienia o wysokiej formie polskiego pomocnika. Krzynówek miał duży udział w zwycięstwie swojego zespołu 4:1 i przez niemieckie agencje został oceniony bardzo wysoko. Strzelił gola w 53. minucie, wyprowadzając swój zespół na prowadzenie 2:1. Polak pokonał bramkarza strzałem z 16 metrów, po uderzeniu prawą nogą. Radosław Kałużny nie zagrał ani minuty. Klęski doznał lider VfL Wolfsburg, przegrywając w Norymberdze 0:4. Trzy bramki zdobył Słowak Marek Mintal. Polacy nie mieli udziału w wygranej - Tomasz Hajto pokutował za czerwoną kartkę, a Bartosz Bosacki wciąż leczy kontuzję. W meczu VfL Bochum - Kaiserslautern ponownie cały mecz w barwach gości zagrał Kamil Kosowski (Tomasz Zdebel z Bochum został zmieniony kwadrans przed końcem meczu). W ostatniej minucie mocno strzelił z daleka, jednak bramkarz gospodarzy nie dał się pokonać i mecz zakończył się remisem 1:1.

Efektowne zwycięstwo 3:0 nad Hannoverem 96 (cały mecz grał Dariusz Żuraw) odniósł Bayern Monachium. Holender Roy Makaay strzelił jedną bramkę, asystował też przy golach Peruwiańczyków Claudia Pizarro i José Paolo Guerrero.