II liga siatkarzy: SKS - WTS 0:3

WTS Warka wygrał szóste spotkanie w rozgrywkach II ligi mężczyzn i przewodzi już ligowej tabeli. Teraz w rozgrywkach nastąpi przerwa

Ze względów osobistych do Starogardu nie wyjechał nominalny libero - Tomasz Warda. Na odpowiedzialnej pozycji zastąpił go Rafał Skórnicki. Jak się okazało, takie rozwiązanie było strzałem w dziesiątkę. Siatkarz grał prawie bezbłędnie i miał spory udział w sukcesie drużyny.

- Na takie spotkania zawsze trudno zmotywować zespół. Mam jednak nadzieję, że niespodzianek nie będzie - mówił trener Andrzej Warda.

Spotkanie z SKS-em toczyło się zdecydowanie pod dyktando gości. W zasadzie ani przez moment przewaga WTS-u nie podlegała dyskusji. Jedynie w drugim secie było więcej emocji. Przy stanie 23:23 dwa najważniejsze punkty Warka zdobył blokiem, zatrzymując ataki Wojciecha Sobolewskiego.

SKS STAROGARD GDAŃSKI - WTS WARKA 0:3 (21:25, 23:25, 20:25).

WTS: Budzyński, Kopyść, Otwinowski, Rząca, Wykowski, Kocik, Skórnicki (libero) oraz Górski, Kapusta.

Pozostałe wyniki: Wilga Garwolin - Legia Warszawa 2:3, Gwardia Szczytno - AZS UWM Olsztyn 3:2. Pauzował Net Ostrołęka.