Nafta Piła - Gwardia Wrocław 3:1

Puchar Polski siatkarek. Kontuzja liderki Gwardii Anny Barańskiej zdecydowała o porażce wrocławianek z Naftą Piła.

Po porażce w pierwszym secie Gwardia znakomicie zagrała w drugiej partii. Pilanki wygrywały 4:3, ale wtedy Gwardia zdobyła 10 punktów z rzędu. Większość padła łupem bardzo skutecznej Barańskiej. Ona też skończyła seta.

Po przegranym trzecim secie Gwardię dotknęło nieszczęście. Na parkiet upadła Barańska i - jak się okazało - musiała go opuścić ze zwichniętym barkiem. Odtąd kadrowiczka Joanna Kaczor próbowała sama przeciwstawić się Nafcie, ale losy meczu były przesądzone.

Nafta Piła - Gwardia Wrocław 3:1 (25:19, 22:25, 25:21, 25:21)

NAFTA: Skorupa, Buławczyk, Rosner, Staniszewska, Strządała, Skowrońska, Davis (libero) oraz Bełcik, Starzyńska.

GWARDIA: Kupisz, Barańska, Bamber, Kaczor, Gomułko, Koprowska Jagiełło oraz Szkudlarek, Dawidowicz, Naryniecka.

O tym, kto awansuje zadecyduje czwartkowy mecz Nafty ze Skrą Bełchatów.