Sport.pl

Sport w skrócie

PIŁKA RĘCZNA

Wyniki 7. kolejki grupy B I ligi mężczyzn: BRW Stal Mielec - Pabiks Pabianice 39:24 (20:9). Stal: Zieliński, Lipka, Banaś - Wilk 7, Maćkowski 1, Pawluś 7, Basiak 8, Szczerba 4, Wach 4, D. Kubisztal 4, Surowiec 3, M. Kubisztal, Rybak 1. Pabiks: Oklejak, Olek, Czapelka - Walocha 1, Gościłowicz 1, Florczak 3, D. Płócienniczak 7, Okoński 6, J. Płócienniczak, Stawicki 1, Mielczanek 2, Kotala 3, Miller, Kosmala; Wisła Puławy - Wisła Sandomierz 29:23, AZS AWF Biała Podlaska - MTS Chrzanów 26:29, BKS Bochnia - KSSPR Końskie 25:31, Viret Zawiercie - ASPR Zawadzkie 32:29, Vive II Kielce - AZS Politechnika Radom 42:22.

1. KSSPR Końskie714247-179
2. Viret Zawiercie710215-185
3. Vive II Kielce710230-205
4. MTS Chrzanów710215-192
5. Wisła Puławy710213-200
6. ASPR Zawadzkie710209-202
7. Stal Mielec76216-223
8. BKS Bochnia74195-205
9. AZS Biała Podlaska74189-223
10. AZS Radom74179-227
11. Wisła Sandomierz72174-189
12. Pabiks Pabianice70194-249
Wyniki 3. kolejki II ligi kobiet: Olimpia Nowy Sącz - Siódemka Jarosław 20:19, Jaszczury Ozimek - Tomex Kraków 20:33, Kłos Olkusz - AZS AWF Kraków 12:59. Pauzował Otmęt Krapkowice.

1. AZS AWF Kraków36122-41
2. Tomex Kraków3482-69
3. Olimpia Nowy Sącz3466-60
4. Siódemka Jarosław2242-38
5. Jaszczury Ozimek3265-88
6. Otmęt Krapkowice2040-53
7. Kłos Olkusz2024-94
TENIS STOŁOWY

Wyniki 4. kolejki I ligi kobiet: MKSTS Polkowice - KKTS Krosno 4:6, Bronowianka II Kraków - Elta Łódź 3:7, Rafaello Kazimierza Wielka - Wanda Kraków 9:1, Cukrownik Chybie - JKTS Jastrzębie 4:6.

1. Rafaello Kazimierza Wlk.4830-10
2. MKSTS Polkowice4623-17
3. KKTS Krosno4621-19
4. Elta Łódź4421-19
5. JKTS Jastrzebie4420-20
6. Cukrownik Chybie4218-22
7. Bronowianka II Kraków4216-24
8. Wanda Kraków4011-29
Wyniki 5. kolejki I ligi mężczyzn: AZS Izolator Politechnika Rzeszów - Kastor Łask 6:4, Victoria Wałbrzych - Erjot Oława 8:2, Suret Brzostowianka Brzostek - Trasko Ostrzeszów 2:8, Górnik Miechowice - AZS Semex Częstochowa 5:5, AZS AE Wrocław - Agra Olesno 9:1.

1. Trasko Ostrzeszów51035-15
2. Kastor Łask5836-14
3. Erjot Oława5725-25
4. Górnik Miechowice5734-16
5. Politechnika Rzeszów5629-21
6. AZS AE Wrocław5527-23
7. Victoria Wałbrzych5419-31
8. AZS Częstochowa5118-32
9. Brzostowianka5115-35
10. Agra Olesno5112-38
PIŁKA NOŻNA

Wyniki 8. kolejki II ligi kobiet: Motor Lublin - Sokół Kolbuszowa Dolna 0:7 (0:4): Gonzalez (3., 18., 22.. 63., 68.), Wis (8.), Warunek (71.). Sokół: Wilk - Błyskał (50. Tendera), Hajduk (70. E. Wasyłeczko), Kolek (55. Nosal), Luberda - Rżany, Gonzalez, Prokop, Żak - Wis (74. Maj), Warunek; Delfinek Łuków - AZS Biała Podlaska 0:4, Hetman Zamość - Michałowo 1:4, Tytan Wisznice - Kinga Krasnystaw 3:2, Włodawianka - Górnik Łęczna 1:8.

1. AZS Biała Podlaska82474-8
2. Górnik Łęczna82136-21
3. Delfinek Łuków81861-7
4. Sokół Kolbuszowa81430-9
5. Michałowo81325-20
6. Tytan Wisznice81217-35
7. Włodawianka8612-59
8. Kinga Krasnystaw8511-33
9. Hetman Zamość8411-36
10. Motor Lublin803-52
Wyniki 15. kolejki IV ligi podkarpackiej: Stal Herb Sanok - Zryw Dzikowiec 1:1, Unia Nowa Sarzyna - Rafineria/Czarni Jasło 2:0, Błękitni Ropczyce - JKS Jarosław 2:0, Resovia - Żurawianka 1:0, Strug SZiK Tyczyn - Krośnianka 3:2, Wisłoka Dębica - Sanovia Lesko 5:2, Stal Mielec - Izolator Boguchwała 3:1, Siarka Tarnobrzeg - Rzemieślnik Pilzno 1:1, MKS Kańczuga - Igloopol Dębica 0:0.

1. Wisłoka Dębica153440-13
2. Stal Sanok153325-10
3. Unia Nowa Sarzyna153220-5
4. Rzemieślnik Pilzno152925-17
5. Stal Mielec142719-15
6. Strug Tyczyn152624-15
7. Rafineria/Czarni Jasło152622-16
8. Izolator Boguchwała152326-22
9. Igloopol Dębica152220-15
10. JKS Jarosław141920-20
11. Siarka Tarnobrzeg151920-23
12. Resovia151816-18
13. Błękitni Ropczyce151617-20
14. Zryw Dzikowiec151513-24
15. Żurawianka151316-27
16. MKS Kańczuga15813-31
17. Krośnianka15610-32
18. Sanovia Lesko15511-34
Wyniki 12. kolejki grupy rzeszowskiej klasy okręgowej: Włókniarz Rakszawa - Stal Łańcut 3:2, Głogovia - Elektrociepłownia Rzeszów 0:1, Korona Załęże - Crasnovia 1:1, Bratek Bratkowice - Dynovia 2:1, Błażowianka - Grodziszczanka 1:1, Górnovia - Jawor Krzemienica 4:2, Jasionka - Herman Hermanowa 0:2, Piast Nowa Wieś - Sokół Sokołów 1:1.

1. Włókniarz Rakszawa122625-11
2. EC Rzeszów122521-12
3. Głogovia122322-11
4. Crasnovia121925-14
5. Korona Załęże121913-14
6. Bratek Bratkowice121917-22
7. Błażowianka121821-17
8. Jawor Krzemienica121816-16
9. Górnovia121721-20
10. Herman121612-15
11. Piast Nowa Wieś121416-15
12. Grodziszczanka121318-18
13. Stal Łańcut121215-15
14. Dynovia121115-23
15. Jasionka12811-29
16. Sokół Sokołów1269-25
Wyniki 14. kolejki grupy jarosławskiej klasy okręgowej: Roztocze Narol - Start Pruchnik 8:0, MKS Radymno - Budowlani Szówsko 1:0, Sokół Sieniawa - Piast Tuczempy 1:1, Błękitni Grzęska - Skołoszów 2:1, Zdrój Horyniec - Polonia II Przemyśl 1:1, Babiś-Syrenka Roźwienica - Czuwaj Przemyśl 0:2, Łęk Ostrów - Orzeł Przeworsk 1:3, Granica Stubno - Golbalux Wiązownica 1:3.

1. Piast Tuczempy142836-10
2. Czuwaj Przemyśl142826-11
3. Orzeł Przeworsk142829-17
4. Syrenka Roźwienica142724-15
5. Sokół Sieniawa142629-21
6. MKS Radymno142622-16
7. Roztocze Narol142537-23
8. LKS Skołoszów142327-22
9. Golbalux Wiązownica142017-17
10. Błękitni Grzęska141517-23
11. Granica Stubno141318-28
12. Łęk Ostrów141215-30
Start Pruchnik141215-30
14. Budowlani Szówsko141115-21
15. Polonia II Przemyśl141014-32
16. Zdrój Horyniec14815-40
Wyniki 13. kolejki grupy dębickiej klasy okręgowej: Strzelec Frysztak - KP Ropczyce 2:4, Jutrzenka Ławnica - Raniżovia 3:2, Kolbuszowianka - Smoczanka Mielec 5:0, Team Przecław - Brzostowianka 3:1, Strażak Niwiska - Złotniczanka 4:4, Ikarus Tuszów Narodowy - Chemik Pustków 2:1, Radomyślanka - Czarnovia 2:0. Mecz Start Wola Mielecka - Lechia Sędziszów został przerwany w 80. minucie przy stanie 0:3 po wtargnięciu na boisko kibiców.

1. Kolbuszowianka133253-13
2. Lechia Sędziszów122730-7
3. Czarnovia132428-11
4. Brzostowianka132324-18
5. Jutrzenka Ławnica132118-16
6. Chemik Pustków132121-22
7. KP Ropczyce131923-13
8. Strzelec Frysztak131928-23
9. Ikarus Tuszów Nar.131920-21
10. Start Wola Mielecka121615-21
11. Team Przecław131532-25
12. Złotniczanka131415-19
13. Radomyślanka13139-27
14. Raniżovia121215-19
15. Smoczanka Mielec12910-18
16. Strażak Niwiska13110-78
Wyniki 13. kolejki grupy krośnieńskiej klasy okręgowej: Górnik Strachocina - Nafta Jedlicze 0:1, Chłodnie Zarszyn - Orzeł Bażanówka 1:0, Galicja Cisna - Jasiołka Świerzowa 5:2, Iwonka Iwonicz - Brzozovia 1:1, Leśnik Baligród - Zamczysko Odrzykoń 0:3, Piast Miejsce Piastowe - Górnik Grabownica 1:0, Start Rymanów - Tempo Nienaszów 0:1, Szarotka Nowosielce - Rafineria/Czarni II Jasło 1:2.

1. Nafta Jedlicze133330-11
2. Chłodnie Zarszyn132927-13
3. Szarotka Nowosielce132737-19
4. Brzozovia132227-21
5. Galicja Cisna132029-21
6. Leśnik Baligród132023-16
7. Rafineria/Czarni II132021-27
8. Tempo Nienaszów131924-25
9. Piast Miejsce Piastowe131723-18
10. Zamczysko Odrzykoń121719-14
11. Orzeł Bażanówka131723-22
12. Start Rymanów131515-19
13. Górnik Strachocina131318-28
14. Jasiołka Świerzowa121118-22
15. Górnik Grabownica13714-38
16. Iwonka Iwonicz13215-42
Wyniki 13. kolejki grupy stalowowolskiej klasy okręgowej: Stal Nowa Dęba - Łętownia 5:0, Bukowa Jastkowice - Budo Instal Turbia 1:0, Iskra Sobów - Sparta Jeżowe 2:0, Sokół Kamień - Czarni Lipa 2:0, Sarzynianka/Unia II Nowa Sarzyna - Tłoki II Gorzyce 1:0, KP Zarzecze - Orzeł Rudnik 4:0, Sanna Zaklików - Wisła Baranów Sandomierski 2:2, Sokół Nisko - Tarnogóra 9:0.

1. Sokół Nisko133757-9
3. Iskra Sobów133021-8
2. Budo Instal Turbia132836-10
4. Stal Nowa Dęba132420-17
6. Sokół Kamień132112-8
7. Bukowa Jastkowice132020-17
5. Orzeł Rudnik132021-21
9. KP Zarzecze131617-18
8. Sparta Jeżowe131610-24
10. Sarzynianka/Unia II131621-26
11. Tłoki II Gorzyce131221-22
12. Sanna Zaklików131220-26
13. Wisła Baranów131011-27
14. Czarni Lipa13914-23
15. Tarnogóra13914-38
16. Łętownia1389-31