Piłka nożna: od IV ligi do B klasy

IV liga

Wyniki 14. kolejki: Polonia II Warszawa - KS Piaseczno 0:0, Nadnarwianka Pułtusk - KS Łomianki 3:2, Mazur Karczew - Pogoń Siedlce 3:2, GLKS Nadarzyn - Wisła II Płock 3:2, Korona Góra Kalwaria - Szydłowianka Szydłowiec 1:4, Kasztelan Sierpc - Delta Warszawa 1:4, Olimpia Warszawa - Narew Ostrołęka 2:1, Pilica Białobrzegi - KS Warka 0:1, Żbik Nasielsk - Dolcan Ząbki 0:0.

1. Dolcan143338-6
2. Nadnarwianka142927-14
3. Nadarzyn142627-16
4. Piaseczno142628-21
5. Polonia II142628-15
6. Warka142620-14
7. Delta142533-17
8. Mazur142326-20
9. Żbik142323-25
10.Narew142122-18
11.Pogoń141924-26
12.Olimpia141821-26
13.Szydłowianka141418-21
14.Wisła II141319-33
15.Kasztelan141116-34
16.Pilica14814-28
17.Łomianki14611-34
18.Korona14511-38
Mazowiecka Liga Seniorów

Wyniki 13. kolejki: Piast Piastów - Skra Drobin 4:0, Wkra Bieżuń - Naprzód Zielonki 2:5, Legionovia II Legionowo - Makowianka Maków Mazowiecki 2:1, RKS Ursus Warszawa - Mazur Gostynin 5:0, MKS Ciechanów - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1:1, Mazowsze Płock - NTP Wyszków 3:0, Tęcza 34 Płońsk - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1:0.

1. Pogoń123254-9
2. Mazowsze122628-7
3. Piast122128-16
4. Wyszków122027-18
5. Naprzód122037-30
6. Korona121920-9
7. Tęcza 34131815-26
8. Ciechanów121721-18
9. Ursus121722-23
10.Legionovia II121318-24
11.Makowianka121316-24
12.Ostrovia131114-31
13.Skra12914-37
14.Mazur12813-35
15.Wkra12516-36
Klasa okręgowa

Wyniki 11. kolejki: KS Białkowo - Masovia Płock 0:6, Bzura Chodaków - Wisła Duninów 2:1, Orzeł Goleszyn - Orkan Lelice 4:3, Świt Staroźreby - Wicher Cieszewo 2:3, Luszynianka Luszyn - Zryw Bielsk 0:1, ULKS Ciółkowo - Stoczniowiec Płock 2:2, Błękitni Gąbin - Orkan Sochaczew 2:0.

1. Orkan S112522-7
2. Bzura102227-11
3. Błękitni112228-11
4. Masovia 11 21 28-11

5. Wisła112027-12
6. Stoczniowiec111627-23
7. Wicher101628-24
8. Luszynianka 11 16 16-23

9. Ciółkowo 11 15 28-22

10.Orzeł111426-24
11.Orkan L111420-17
12.Zryw111013-39
13.Świt11320-42
14.Białkowo1139-53
Klasa A

Wyniki 11. kolejki: Błękitni Gójsk - Błyskawica Lucień 6:0, Unia Iłów - Amator Maszewo 1:0, Limit Rybno - Zorza Szczawin Kościelny 3:0, Stegny Wyszogród - Skrwa Łukomie 0:3, Kormoran Łąck - Olimpia Gozdowo 6:0, Sparta Mochowo - Huragan Bodzanów 1:1, Skrwa Brudzeń - Lwówianka Lwówek 4:2.

1. Kormoran113036-13
2. Limit112746-13
3. Unia112740-15
4. Amator112744-13
5. Skrwa Ł 11 20 26-21

6. Zorza111618-21
7. Skrwa B 11 12 28-40

8. Huragan111123-39
9. Olimpia111015-28
10.Stegny11919-32
11.Lwówianka 11 9 14-25

12.Błękitni11924-38
13.Błyskawica11920-35
14.Sparta11816-36
Klasa B

grupa I

Wyniki 9. kolejki: LZS Miszewko Strzałkowskie - Mazowia Słubice 3:2, Bobry Cierszewo - Victoria Wykowo 3:5, Polonia Radzanowo - Relax Miszewo Murowane 3:0, SKS 70 Płock - Wisła Kępa Polska 10:1.

1. Mazowia81924-12
2. Polonia81832-11
3. Unia81419-13
4. SKS 7081122-19
5. Victoria81120-26
6. Miszewko 8 10 11-15

7. Bobry81018-16
8. Relax8512-22
9. Wisła828-32
grupa II

Wyniki 9. kolejki: Sparta Rościszewo - Wisła Główina-Sobowo 0:6, Kasztelan Białe Błoto - Victoria Cekanowo-Zągoty 2:1, Amator II Maszewo - Iskra Kozłowo 3:1, Czarni Rempin - Pogoń Słupia 2:3.

1. Pogoń81920-8
2. Start81940-6
3. Czarni81420-16
4. Amator II81115-18
5. Sparta81113-20
6. Kasztelan81013-13
7. Iskra8911-27
8. Wisła8617-19
9. Victoria806-34