Piłkarska Klasa A

Częstochowa, grupa I. Liswarta Popów - Sokół Wręczyca 6:0, Pogoń Kłomnice - Grom Miedźno 3:3, Unia Rędziny - Płomień Czarny Las 5:1, Błękitni Libidza - Oksza Łobodno 0:1, Alkas Aleksandria - Polonia Unia Widzów 4:1, Pogoń Kamyk - Sokół Parzymiechy 13:1, Naprzód Ostrowy - Liswarta Krzepice 3:2.

1. Liswarta Popów 12 30 43:15
2. Naprzód Ostrowy 12 27 38:12
3. Unia Rędziny 12 27 35:12
4. Oksza Łobodno 12 26 27:13
5. Liswarta Krzepice 12 22 42:17
6. Sokół Wręczyca 12 22 25:27
7. Błękitni Libidza 12 21 30:22
8. Pogoń Kamyk 12 2039:26
9. Płomień Czarny L. 12 12 13:27
10. Pogoń Kłomnice 12 10 21:37
11. Polonia-Unia12 10 21:37
12. Alkas Aleksandria 12 9 21:37
13. Grom Miedźno 12 8 15:36
14. Sokół Parzymiechy 12 3 4:56


Częstochowa, grupa II. Warta Zawada - Błękitni Aniołów 3:1, Skra Częstochowa - Orkan Rzerzęczyce 7:2, Piast Przyrów - Sokół Olsztyn 0:2, Płomień Kuźnica Marianowa - Sparta Szczekociny 2:2, Warta Callida Myszków - Olimpia Huta Stara 2:4; Polonia Poraj - Orkan Gnaszyn 1:1, Kamienica Polska - Częstochówka 1:0.

1. Polonia Poraj 12 29 27:10
2. Płomień Kuźnica M.12 25 33:15
3. Kamienica Polska 12 24 23:10
4. Sparta Szczekociny 12 24 26:17
5. Skra Częstochowa 12 19 34:17
6. Orkan Gnaszyn 12 19 26:13
7. Sokół Olsztyn 12 19 19:9
8. Częstochówka 12 16 25:27
9. Orkan Rzerzęczyce 12 16 18:21
10. Olimpia Huta St. 12 15 26:22
11. Warta Zawada 12 13 18:22
12. Piast Przyrów121315:19
13. Warta Myszków 12 4 11:44
14. Błękitni Aniołów12 0 6:61


Lubliniec: Promień Glinica - Żwirex Hadra 2:0, LKS Sieraków - Orzeł Pawonków 1:2, Huragan Jezioro - Śląska Koszęcin 1:1, Dragon Rusinowice - Rozwój Olszyna 2:0, Sparta II Lubliniec - Liswarta Lisów 1:0, Małapanew Kuczów - Mechanik Kochcice 2:0, Pokój Sadów - Rybak Ciasna 0:1.

1. Sparta II Lubliniec 13 36 34:9
2. Małapanew Kuczów 13 30 34:10
3. Rybak Ciasna 13 27 22:17
4. Mechanik Kochcice 13 24 20:14
5. Śląsk Koszęcin 13 23 27:14
6. Huragan Jezioro 13 23 23:17
7. Dragon Rusinowice 13 21 22:24
8. Orzeł Pawonków 13 19 26:20
9. Promień Glinica 13 14 18:24
10. Rozwój Olszyna 1313 19:30
11. Pokój Sadów 13 10 14:23
12. Liswarta Lisów 13 9 11:26
13. Sieraków Śląski 13 8 16:34
14. Żwirex Hadra 13 8 13:37