Trzy mecze zawieszenia dla van Nistelrooya

Napastnik Manchesteru United Ruud van Nistelrooy zdyskwalifikowany na trzy mecze za brutalny faul na obrońcy Arsenalu Ashleyu Cole'u. Wiadomo już, kto po meczu rzucił pizzą w Aleksa Fergusona - Ashley Cole.
Van Nistelrooy złośliwie naskoczył korkami na leżącego na ziemi obrońcę Arsenalu. Sędziowie tego nie zauważyli. Ale w Angielskiej Federacji Piłkarskiej (FA) obejrzeli powtórki i postawili napastnikowi MU zarzuty. - Czuję się w pełni odpowiedzialny za incydent. Jest mi przykro, że straciłem nerwy, i chciałbym bardzo przeprosić Ashleya. Cieszę się, że nie odniósł żadnej kontuzji - powiedział Holender, który po meczu wypierał się nieczystej gry.

Tymczasem "The Sun" znalazł świadka - anonimowego policjanta - który ujawnił, kto po gorącym niedzielnym spotkaniu (MU wygrał 2:0) rzucił pizzą w menedżera "Czerwonych Diabłów" Aleksa Fergusona, który kłócił się w tunelu z Arsene'em Wengerem. To... Ashley Cole. 23-letni reprezentant Anglii odmówił komentarzy w tej sprawie, a także przyjęcia pizzy z kaparami od dziennikarzy "The Sun". Wciąż nieznany jest za to sprawca wylania zupy na menedżera MU. Angielskie brukowce prowadzą jednak w tej sprawie żmudne śledztwo.