Piłka nożna: od IV ligi do B klasy

IV liga

Wyniki 13. kolejki: Żbik Nasielsk - Polonia II Warszawa 0:4, Dolcan Ząbki - Pilica Białobrzegi 2:0, KS Warka - Olimpia Warszawa 2:1, Narew Ostrołęka - Kasztelan Sierpc 2:0, Delta Warszawa - Korona Góra Kalwaria 6:1, Szydłowianka Szydłowiec - GLKS Nadarzyn 1:1, Wisła II Płock - Mazur Karczew 1:3, Pogoń Siedlce - Nadnarwianka Pułtusk 1:1, KS Łomianki - KS Piaseczno 1:1.

1. Dolcan133238-6
2. Nadnarwianka132624-12
3. Polonia II132528-15
4. Piaseczno132528-21
5. Nadarzyn132324-14
6. Warka132319-14
7. Delta132229-16
8. Żbik132223-25
9. Narew132121-16
10.Mazur132023-18
11.Pogoń131922-23
12.Olimpia131519-25
13.Wisła II131317-30
14.Szydłowianka131114-20
15.Kasztelan131115-30
16.Pilica13814-27
17.Łomianki1369-31
18.Korona13510-34
Mazowiecka Liga Seniorów

Wyniki 12. kolejki: Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Korona Ostrołęka 0:3, NTP Wyszków - MKS Ciechanów 3:0, Pogoń Grodzisk Mazowiecki - RKS Ursus Warszawa 4:2, Mazur Gostynin - Legionovia II Legionowo 4:0, Makowianka Maków Mazowiecki - Wkra Bieżuń 4:0, Naprzód Zielonki - Piast Piastów 1:3.

1. Pogoń113153-8
2. Mazowsze112325-7
3. Wyszków112027-15
4. Korona121920-9
5. Piast111824-16
6. Naprzód111732-28
7. Ciechanów111620-17
8. Ursus111417-23
9. Makowianka111315-22
10.Tęcza 34111212-25
11.Ostrovia121114-30
12.Legionovia II111015-23
13.Skra10913-31
14.Mazur11813-29
15.Wkra11514-31
Klasa okręgowa

Wyniki 10. kolejki: Błękitni Gąbin - KS Białkowo 6:0, Orkan Sochaczew - ULKS Ciółkowo 2:1, Stoczniowiec Płock - Luszynianka Luszyn 1:1, Zryw Bielsk - Świt Staroźreby 3:2, Wicher Cieszewo - Orzeł Goleszyn 3:2, Orkan Lelice - Bzura Chodaków 0:1, Wisła Duninów - Masovia Płock 0:3.

1. Orkan S102522-5
2. Wisła102026-10
3. Bzura91925-10
4. Błękitni101926-11
5. Masovia 10 18 22-11

6. Luszynianka 10 16 16-22

7. Stoczniowiec101525-21
8. Ciółkowo 10 14 26-20

9. Orkan L101417-13
10.Wicher91325-22
11.Orzeł101122-21
12.Zryw10712-39
13.Świt10318-39
14.Białkowo1039-47
Klasa A

Wyniki 10. kolejki: Skrwa Brudzeń - Błękitni Gójsk 4:3, Lwówianka Lwówek - Sparta Mochowo 3:0, Huragan Bodzanów - Kormoran Łąck 1:2, Olimpia Gozdowo - Stegny Wyszogród 2:1, Skrwa Łukomie - Limit Rybno 2:1, Zorza Szczawin Kościelny - Unia Iłów 1:4, Amator Maszewo - Błyskawica Lucień 7:0.

1. Kormoran102730-13
2. Amator102744-12
3. Limit102443-13
4. Unia102439-15
5. Skrwa Ł 10 17 23-21

6. Zorza101618-18
7. Huragan101022-38
8. Olimpia101015-22
9. Skrwa B 10 9 24-38

10.Lwówianka 10 9 12-21

11.Stegny10919-29
12.Błyskawica10920-29
13.Sparta10715-35
14.Błękitni10618-38
Klasa B

grupa I

Wyniki 8. kolejki: Bobry Cierszewo - LZS Miszewko Strzałkowskie 1:1, Victoria Wykowo - Relax Miszewo Murowane 2:1, Unia Czermno - SKS 70 Płock 5:0, Polonia Radzanowo - Wisła Kępa Polska 6:0.

1. Mazowia71922-9
2. Polonia71529-11
3. Unia81419-13
4. Bobry71015-11
5. SKS 707812-18
6. Victoria7815-23
7. Miszewko 7 7 8-13

8. Relax7512-19
9. Wisła727-22
grupa II

Wyniki 8. kolejki: Iskra Kozłowo - Pogoń Słupia 0:3, Czarni Rempin - Kasztelan Białe Błoto 2:2, Start Proboszczewice - Wisła Główina-Sobowo 3:1, Sparta Rościszewo - Amator II Maszewo 3:3.

1. Start81940-6
2. Pogoń71617-6
3. Czarni71418-13
4. Sparta71113-14
5. Iskra7910-24
6. Amator II7812-17
7. Kasztelan7711-12
8. Wisła7614-16
9. Victoria705-32