Piłka nożna. A-klasa

Częstochowa, grupa I: Unia Rędziny - Pogoń Kamyk 3:1, Płomień Czarny Las - Błękitni Libidza 3:2, Oksza Łobodno - Naprzód Ostrowy 1:3, Liswarta Krzepice - Liswarta Popów 4:2, Sokół Wręczyca Wielka - Pogoń Kłomnice 7:3, Grom Miedźno - Alkas Aleksandria 3:0, Polonia-Unia Widzów - Sokół Parzymiechy 4:0.

1. Liswarta Popów 11 27 37:15
2. Naprzód Ostrowy 11 24 35:10
3. Unia Rędziny 11 24 29:11
4. Oksza Łobodno 11 23 26:13
5. Liswarta Krzepice 11 22 40:13
6. Sokół Wręczyca 11 22 25:21
7. Błękitni Libidza 11 21 30:21
8. Pogoń Kamyk 11 17 26:25
9. Płomień Czarny L. 11 12 12:22
11. Polonia-Unia11 10 20:33
10. Pogoń Kłomnice 11 9 8:34
13. Grom Miedźno 11 7 12:33
12. Alkas Aleksandria 11 6 17:36
14. Sokół Parzymiechy 11 3 3:43


Częstochowa. Grupa II: LKS Kamienica Polska - Piast Przyrów 3:1, Częstochówka - Warta Zawada 3:1, Błękitni Aniołów - Skra Częstochowa 0:3, Orkan Rzerzęczyce - Polonia Poraj 0:1, Orkan Gnaszyn - Warta Callida Myszków 3:0, Olimpia Huta Stara - Płomień Kuźnica Marianowa 1:2, Sparta Szczekociny - Sokół Olsztyn 1:1.

1. Polonia Poraj 11 28 26:9
2. Płomień Kuźnica M.11 24 31:13
3. Sparta Szczekociny 11 23 24:15
4. Kamienica Polska 11 21 22:10
5. Orkan Gnaszyn 11 18 25:12
6. Skra Częstochowa 11 16 27:15
7. Sokół Olsztyn 11 16 17:9
8. Orkan Rzerzęczyce 11 16 16:14
9. Częstochówka 11 16 25:26
10. Piast Przyrów 111314:17
11. Olimpia Huta St. 11 12 22:20
12. Warta Zawada 11 10 15:21
13. Warta Myszków 11 4 9:40
14. Błękitni Aniołów 10 0 5:58


Lubliniec: Żwirex Hadra - Pokój Sadów 1:1, Rybak Ciasna - Małapanew Kuczów 2:1, Mechanik Kochcice - Sparta II Lubliniec 0:2, Liswarta Lisów - Dragon Rusinowice 0:3 v.o., Rozwój Olszyna - Huragan Jezioro 1:3, Śląsk Koszęcin - LKS Sieraków 6:1, Orzeł Pawonków - Promień Glinica 1:1.

1. Sparta II Lubliniec 12 33 33:9
2. Małapanew Kuczów 12 27 32:10
3. Mechanik Kochcice 12 24 20:12
4. Rybak Ciasna 12 24 21:17
5. Śląsk Koszęcin 12 22 26:13
6. Huragan Jezioro 12 22 22:16
7. Dragon Rusinowice 12 18 20:24
8. Orzeł Pawonków 12 16 24:19
9. Rozwój Olszyna 12 13 19:28
10. Promień Glinica 12 11 16:24
11. Pokój Sadów 12 10 14:22
12. Liswarta Lisów 12 9 11:25
13. Sieraków Śląski 12 8 15:32
14. Żwirex Hadra 12 8 13:35