MMTS Kwidzyn - Piotrkowianin 34:25

Piotrkowianie są beniaminkiem i jednym ze słabszych zespołów ligi. W ośmiu kolejkach tylko raz schodzili z boiska z podniesionymi głowami. Z kolei MMTS od przynajmniej roku aspiruje do medalu. Jednak to zespół gości był w pierwszej połowie lepszy. Kwidzynianie po 30 minutach przegrywali 13:16. - Nie ma co komentować. Szkoda słów - mówi kierownik kwidzyńskiej siódemki Robert Majdziński. - Przeciwnik był słabszy, ale to nie oznacza, że trzeba go lekceważyć. W 36. minucie był remis 18:18 i od tego moemtu przewaga gospodarzy zaczęła rosnąć.

MMTS Kwidzyn - Piotrkowianin 34:25 (13:16)

Piotrkowianin: Ner, Turowski - Białaszek 7, Jabłoński 6, Baturin 5, Świerad 4, Furman 2, Kusideł 1, Kowalczyk 0

Pozostałe wyniki i tabela: Wisła Płock - AZS AWFiS Gdańsk 36:20, AZS AWF Warszawa - Vive Kielce 25:36, Olimpia Piekary Śląskie - MOSiR Zabrze 25:20, Chrobry Głogów - Miedź Legnica 34:24, Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław 20:25.

I liga mężczyzn

Pabiks Pabianice - Vive II Kielce 34:35 (14:18)

Pabiks: Zajkiewicz, Olek, Czapelka - Florczak 13, D. Płócienniczak, 5, Stawicki, J. Płócienniczak po 4, Kotala 3, Gościłowicz, Okoński po 2, Klimczak 1, Walocha, Miller, Kosmala.

Pozostałe wyniki i tabela: MTS Chrzanów - Wisła Puławy 38:24, Wisła Sandomierz - Stal Mielec 33:23, AZS Politechnika Radom - BKS Bochnia 33:30, KSSPR Końskie - Viret Zawiercie 28:24, ASPR Zawadzkie - AZS Biała Podlaska 34:28.