Zastal Z. Góra - Polpak Świecie 74:69

W ostatniej minucie Polpak przegrywał tylko 66:68, ale pięć punktów pod rząd zdobył Grzegorz Taberski

Trafił najpierw z dystansu a za moment dołożył dwa punkty spod kosza. Tak skończyła się gonitwa koszykarzy ze Świecia, którzy w czwartej kwarcie próbowali nadrobić straty; po trzeciej przegrywali 46:59. - Rywale lepiej grali w ataku jeden na jeden. Poza tym mieliśmy aż 18 strat i przegraliśmy zbiórki - wyliczył powody trzeciej porażki Polpaku trener Tadeusz Gzella.

ZASTAL ZIELONA GÓRA - POLPAK ŚWIECIE 74:69

Kwarty: 27:23, 7:9, 25:14, 15:23

Zastal: Chodkiewicz 17 (1), Czapla 17 (3), Pytel 13 (3), Buczyniak 12 (1), Taberski 9 (1), Olszewski 6,Terlikowski 0, Matczak 0, Urbaniak 0

Polpak: J. Kalinowski 21 (3), Gołąb 10 (1), Morkowski 9, Molenda 6, Cywiński 5 oraz Kowalczyk 9 (1), Herman 3, Tracz 3, Twierdziński 2, K. Kalinowski 1, Głowala 0.

Pozostałe wyniki: Kotwica Kołobrzeg - Bafra/Sokół Łańcut 80:62, Spójnia Stargard Szczeciński - Tytan Częstochowa 78:90, AZS Radom - Kager/Viking Gdynia 84:79, Siarka Tarnobrzeg - Znicz Jarosław 66:65, Alba-Elcho Chorzów - Pyra Poznań 94:67, Górnik Wałbrzych - Stal Stalowa Wola 76:73, Basket Kwidzyn - ŁKS Łódź 103:63