Porażka koszykarek CCC Polkowice

Drugi mecz, druga porażka. Po przegranej na inaugurację z Lotosem Gdynia tym razem koszykarki CCC Polkowice uległy w Pabianicach Polfie
Mecz od początku był zacięty, ale to polkowiczanki uzyskały pierwsze przewagę. W szóstej minucie prowadziły 10:2, a po następnych minutach nawet 16:4. Dolnoślązaczki były o wiele szybsze od rywalek. Świetnie grała Edyta Koryzna. Była jednak osamotniona.

Dopiero kiedy Polfa zaczęła bronić wysoko, koszykarki CCC zaczęły popełniać błędy. Zawodniczki gospodarzy odrabiały straty. Przełomowym momentem meczu była trzecia kwarta. Początkowe minuty pabianiczanki wygrały 15:3 i to wystarczyło, żeby losy spotkanie zostały rozstrzygnięte.

PZU POLFA PABIANICE - CCC POLKOWICE 71:63

Kwarty: 13:22, 23:12, 21:10, 14:19

PZU Polfa: Pantelejewa, Trześniewska po 15, Perlińska 11, Piestrzyńska 8, Korzeniowska 7, Toma 6, Lamparska 5, Glaszcz, Jaroszewicz po 2.

CCC: Koryzna 22, Żytomirska 11, Pałka, Kłosińska po 6, Marczewska, Nowacka po 5, Waligórska 4, Jasnowska, Stempniewicz po 2.

Inne wyniki: Lotos Gdynia - AZS Poznań 80:58; Meblotap AZS PWSZ Chełm - Wisła Can-Pack Kraków 41:102; TS Ostrovia Ostrów Wlkp. - ŁKS Łódź 68:76.