Piłka nożna: od IV ligi do B klasy

IV liga

Wyniki 12. kolejki: Polonia II Warszawa - KS Łomianki 5:0, KS Piaseczno - Pogoń Siedlce 2:3, Nadnarwianka Pułtusk - Wisła II Płock 2:0, Mazur Karczew - Szydłowianka Szydłowiec 1:2, GLKS Nadarzyn - Delta Warszawa 1:2, Korona Góra Kalwaria - Narew Ostrołęka 3:1, Kasztelan Sierpc - KS Warka 1:2, Olimpia Warszawa - Dolcan Ząbki 0:4, Pilica Białobrzegi - Żbik Nasielsk 2:2.

1. Dolcan122936-6
2. Nadnarwianka122523-11
3. Piaseczno122427-20
4. Nadarzyn122223-13
5. Polonia II122224-15
6. Żbik122223-21
7. Warka122017-13
8. Delta121923-15
9. Narew121819-16
10. Pogoń121821-22
11. Mazur121720-17
12. Olimpia121518-23
13.Wisła II121316-27
14. Kasztelan121115-28
15. Szydłowianka121013-19
16. Pilica12814-25
17. Korona1259-28
18. Łomianki1258-30
Mazowiecka Liga Seniorów

Wyniki 11. kolejki: Naprzód Zielonki - Skra Drobin 10:2, Piast Piastów - Makowianka Maków Mazowiecki 6:0, Wkra Bieżuń - Mazur Gostynin 1:2, Legionovia II Legionowo - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0:1, RKS Ursus Warszawa - NTP Wyszków 1:3, Mazowsze Płock - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 2:1, Korona Ostrołęka - Tęcza 34 Płońsk 4:0.

1. Pogoń102849-6
2. Mazowsze112325-7
3. Wyszków101724-15
4. Naprzód101731-25
5. Korona111617-9
6. Ciechanów101620-14
7. Piast101521-15
8. Ursus101415-19
9. Tęcza 34111212-25
10. Ostrovia111114-27
11. Legionovia II101015-19
12. Makowianka101011-22
13. Skra10913-31
14. Mazur1059-29
15. Wkra10514-27
Klasa okręgowa

Wyniki 9. kolejki: KS Białkowo - Wisła Duninów 0:5, Masovia Płock - Orkan Lelice 0:1, Bzura Chodaków - Wicher Cieszewo (przełożony), Orzeł Goleszyn - Zryw Bielsk 2:0, Świt Staroźreby - Stoczniowiec Płock 2:3, Luszynianka Luszyn - Orkan Sochaczew 0:3, ULKS Ciółkowo - Błękitni Gąbin 1:1.

1. Orkan S92220-4
2. Wisła92026-7
3. Bzura81624-10
4. Błękitni91620-11
5. Masovia 9 15 19-11

6. Luszynianka 9 15 15-21

7. Stoczniowiec91424-20
8. Ciółkowo 9 14 25-18

9. Orkan L91417-12
10. Orzeł91120-18
11. Wicher81022-20
12. Zryw949-37
13. Świt9316-36
14. Białkowo939-41
Klasa A

Wyniki 9. kolejki: Błękitni Gójsk - Amator Maszewo 0:4, Błyskawica Lucień - Zorza Szczawin Kościelny 2:3, Unia Iłów - Skrwa Łukomie 3:0, Limit Rybno - Olimpia Gozdowo 3:0, Stegny Wyszogród - Huragan Bodzanów 0:4, Kormoran Łąck - Lwówianka Lwówek 2:1, Sparta Mochowo - Skrwa Brudzeń 5:3.

1. Kormoran92428-12
2. Limit92442-11
3. Amator92437-12
4. Unia92135-14
5. Zorza91617-14
6. Skrwa Ł 9 14 21-20

7. Huragan91021-36
8. Stegny9918-27
9. Błyskawica9920-22
10. Olimpia9713-21
11. Sparta9715-32
12. Lwówianka 9 6 9-21

13. Skrwa B 9 6 20-35

14. Błękitni9615-34
Klasa B

grupa I

Wyniki 7. kolejki: Bobry Cierszewo - Relax Miszewo Murowane 5:1, Unia Czermno - Polonia Radzanowo 1:3, Mazowia Słubice - SKS 70 Płock 5:1, Victoria Wykowo - Wisła Kępa Polska 5:1.

1. Mazowia71922-9
2. Polonia61223-11
3. Unia71114-13
4. Bobry6914-10
5. SKS 706812-13
6. Miszewko 6 6 7-12

7. Relax6511-17
8. Victoria6513-22
9. Wisła627-16
grupa II

Wyniki 7. kolejki: Sparta Rościszewo - Start Proboszczewice 0:4, Wisła Główina-Sobowo - Victoria Cekanowo-Zągoty 9:1, Kasztelan Białe Błoto - Iskra Kozłowo 0:2, Amator II Maszewo - Pogoń Słupia 1:3.

1. Start71637-5
2. Wisła61518-4
3. Czarni61316-11
4. Sparta61010-11
5. Pogoń61011-8
6. Iskra667-23
7. Kasztelan669-10
8. Amator II646-15
9. Victoria705-32