Sport.pl

Klasa B - 10. kolejka

Klasa B

10. kolejka

GRUPA I: LKS Osuchów - Zaborowianka Zaborów 2:2, Orion Cegłów - Pogoń Wiskitki 5:1, FC Płochocin - ULKS Borzęcin 3:3, Piast Feliksów - Mszczonowianka II Mszczonów 3:0 walkower, Orzeł Kampinos - Tajfun Brochów 0:0, Tur II Jaktorów - Amator Jesionka 1:2. Pauzowała Guzovia Guzów

1. Płochocin 10 22 34-9
2. Zaborowianka 9 22 30-10
3. Orzeł 9 22 19-9
4. Borzęcin 9 17 34-12
5. Osuchów 10 16 33-26
6. Orion 9 12 25-17
7. Guzovia 8 11 18-23
8. Tajfun 9 10 21-15
9. Mszczonowianka II 8 10 21-23
10. Tur II 8 7 23-25
11. Amator 8 6 12-42
12. Pogoń 9 6 9-47
13. Piast 9 4 11-32
Relax II Radziwiłłów wycofał się z rozgrywek. Jego wyniki zostały anulowane.

Grupa II: Pro Futuro Warszawa - RKS Mirków Konstancin 6:2, Legion Otrębusy - Laura II Chylice 3:0 walkower, Sparta II Jazgarzew - Walka Kosów 2:2, Orzeł Suchostruga - Tarpan Tarczyn 0:6, Jedność II Żabieniec - Victoria Błonie 4:0, Omega Warszawa - Dwójka Brwinów 4:3, Victoria II Dacpol Głosków - Ambra Ołtarzew 0:4.

1. Pro Futuro102645-16
2. Sparta II102544-11
3. Walka 102436-12
4. Ambra 102422-9
5. Tarpan 101930-10
6. Omega 101941-25
7. Legion 101415-20
8 Jedność II101318-25
9. Dwójka 91127-30
10. Laura II 9 916-40
11. Błonie 9 812-32
12. Głosków II10 617-30
13. Orzeł 10 413-39
14. Mirków 9 012-49
GRUPA III: Dąb Wieliszew - KS II Falenica 3:0 walkower (goście na znak protestu przeciwko decyzjom sędziego zeszli z boiska w 30. min), Salos Legionowo - Korona Jadów 1:4, Watra Mrozy - Wisła Dziecinów 0:3, Victoria II Sulejówek - MLKS II Wesoła 7:1, Bór Regut - WKS Puznów 3:1, PKS Siennica - PKS II Radość 1:0, GLM Nadarzyn - PUG II Bielany 5:3.

1. Dąb 102638-8
2. Wisła 102332-13
3. Siennica102331-16
4. Victoria II 91935-22
5. Radość II 91619-14
6. Watra 101622-18
7. GLM 101331-27
8. Puznów111233-28
9. Bór 91219-25
10. PUG II 101022-28
11. Korona 10 923-52
12. Falenica II10 718-28
13. Salos 10 714-38
14. Wesoła II10 615-37
GRUPA IV: KP Bielany - Eskimo Chrzęsne 1:2, Impet Łajski - Junak Warszawa 3:7, Mewa Krubin - Płomień Nuna 1:3, Salos Warszawa - KS Wólka Radzymińska 1:3.

Pauzowały Huragan Grochale, Wisła II Zakroczym, Dąb II Wieliszew.

1. Bielany81926-8
2. Impet 71828-8
3. Junak 81622-13
4. Eskimo 71324-13
5. Płomień 81316-17
6. Salos 81023-21
7. Wisła II5 79-10
8. Dąb II 7 78-22
9. Wólka 8 818-22
10. Mewa 8 315-37
11. Huragan6 17-25