Sport.pl

Sport w skrócie

PIŁKA NOŻNA

1. Stal Sanok133122-7
2. Wisłoka Debica132830-11
3. Unia Nowa Sarzyna132616-5
4. Rafineria/Czarni Jasło132622-13
5. Rzemieślnik Pilzno132522-15
6. Stal Mielec132416-14
7. Strug Tyczyn132017-11
8. Igloopol Dębica132018-13
9. Izolator Boguchwała132019-17
10. JKS Jarosław131920-18
11. Siarka Tarnobrzeg131819-20
12. Resovia131514-16
13. Żurawianka131316-21
14. Zryw Dzikowiec131110-22
15. Błękitni Ropczyce131014-20
16. MKS Kańczuga13711-25
17. Krośnianka1367-27
18. Sanovia Lesko1357-25
Wyniki 10. kolejki grupy rzeszowskiej klasy okręgowej: Korona Załęże - Włókniarz Rakszawa 0:0, Piast Nowa Wieś - Dynovia 3:2, Górnovia - Herman Hermanowa 3:0, Bratek Bratkowice - Grodziszczanka 3:2, Głogovia - Jawor Krzemienica 0:1, Jasionka - Crasnovia 0:0, Błażowianka - Stal Łańcut 1:0, Sokół Sokołów - Elektrociepłownia Rzeszów 4:1.

1. WłókniarzRakszawa102321-6
2. Głogovia102220-9
3. Błażowianka101718-12
4. Korona Załęże101711-12
5. EC Rzeszów101615-15
6. Crasnovia101520-11
7. Jawor Krzemienica101511-10
8. Górnovia101417-16
9. Bratek Bratkowice101313-23
10. Piast Nowa Wieś101314-12
11. Stal Łańcut101112-11
12. Herman Hermanowa10108-15
13. Grodziszczanka10911-17
14. Dynovia10813-20
15. Jasionka10811-21
16. Sokół Sokołów10710-20
Wyniki 11. kolejki grupy stalowowolskiej klasy okręgowej: Sokół Nisko - Orzeł Rudnik 12:0, Iskra Sobów - Unia II/Sarzynianka 1:0, KP Zarzecze - Tłoki II Gorzyce 0:0, Stal Nowa Dęba - Sparta Jeżowe 1:2, Wisła Baranów Sandomierski - Budo Instal Turbia 0:5, Sanna Zaklików - Czarni Lipa 1:2, Bukowa Jastkowice - Łętownia 1:0, Sokół Kamień - Tarnogóra 0:0.

1. Sokół Nisko113145-8
2. Budo Instal Turbia112435-8
3. Iskra Sobów112416-7
4. Orzeł Rudnik112021-16
5. Stal Nowa Dęba111814-17
6. Bukowa Jastkowice111717-14
7. Sokół Kamień11178-7
8. KP Zarzecze111313-16
9. Sparta Jeżowe11138-22
10. Tłoki II Gorzyce111220-18
11. Czarni Lipa111215-21
12. Sanna Zaklików111118-21
13. Unia II/Sarzynianka111017-26
14. Wisła Baranów1199-22
15. Łętownia1188-23
16. Tarnogóra11610-27
Wyniki 11. kolejki grupy dębickiej klasy okręgowej: Jutrzenka Ławnica - Brzostowianka 2:0, Kolbuszowianka - Złotniczanka 1:0, Raniżovia - Lechia Sędziszów Młp. 0:3, Start Wola Mielecka - Smoczanka Mielec 2:0, Team Przecław - Chemik Pustków 2:3, Ikarus Tuszów Narodowy - Czarnovia 3:1, Strzelec Frysztak - Radomyślanka 2:0, Strażak Niwiska - KP Ropczyce 0:7.

1. Kolbuszowianka112643-11
2. Lechia Sędziszów112427-7
3. Brzostowianka112321-11
4. Czarnovia112126-9
5. Strzelec Frysztak111926-17
6. Chemik Pustków111813-19
7. Jutrzenka Ławnica111715-14
8. Ikarus Tuszów Nar.111618-16
9. Start Wola Mielecka111616-19
10. KP Ropczyce111315-11
11. Złotniczanka11129-13
12. Team Przecław111127-22
13. Radomyślanka11107-24
14. Raniżovia10911-16
15. Smoczanka Mielec10810-13
16. Strażak1105-68
Wyniki 11. kolejki grupy krośnieńskiej klasy okręgowej: Chłodnie Zarszyn - Tempo Nienaszów 4:2, Start Rymanów - Piast Miejsce Piastowe 0:0, Górnik Strachocina - Orzeł Bażanówka 2:1, Leśnik Baligród - Górnik Grabownica 5:0, Galicja Cisna - Rafineria/Czarni II Jasło 5:2, Iwonka Iwonicz - Zamczysko Odrzykoń 0:1, Szarotka Nowosielce - Brzozovia 3:1, Jasiołka Świerzowa - Nafta Jedlicze 2:3.

1. Nafta Jedlicze112929-11
2. Szarotka Nowosielce112636-18
3. Chłodnie Zarszyn112323-12
4. Leśnik Baligród111922-13
5. Brzozovia111824-20
6. Galicja Cisna111724-17
7. Rafineria/Czarni II111718-23
8. Tempo Nienaszów111522-24
9. Orzeł Bażanówka111419-18
10. Zamczysko Odrzykoń101412-14
11. Górnik Strachocina111318-25
12. Start Rymanów111212-17
13. Piast Miejsce Piastowe111120-18
14. Jasiołka Świerzowa10813-16
15. Górnik Grabownica11713-34
16. Iwonka Iwonicz1119-32
Wyniki 12. kolejki grupy jarosławskiej klasy okręgowej: MKS Radymno - Golbalux Wiązownica 0:2, Syrenka Roźwienica - Budowlani Szówsko 0:0, Start Pruchnik - Piast Tuczempy 0:3, Roztocze Narol - Polonia II Przemyśl 2:2, Zdrój Horyniec - Czuwaj Przemyśl 1:4, Sokół Sieniawa - LKS Skołoszów 3:0, Błękitni Grzęska - Orzeł Przeworsk 1:2, Łęk Ostrów - Granica Stubno 1:1.

1. Syrenka Roźwienica122723-10
2. Orzeł Przeworsk122525-14
3. Sokół Sieniawa122527-18
4. Piast Tuczempy122431-9
5. Czuwaj Przemyśl122222-11
6. LKS Skołoszów122023-19
7. MKS Radymno122019-15
8. Roztocze Narol121928-23
9. Golbalux Wiązownica121411-15
10. Granica Stubno121317-24
11. Błękitni Grzęska121215-20
12. Start Pruchnik121214-20
13. Łęk Ostrów121213-24
14. Budowlani Szówsko12813-20
15. Zdrój Horyniec12714-35
16. Polonia II Przemyśl12611-30
Wyniki 6. kolejki II ligi kobiet: Sokół Kolbuszowa Dolna - Włodawianka Włodawa 9:0 (6:0): Jamróz (10., 33., 55.), Warunek (25., 28., 31.), Gonzalez (43.), Barlewicz (65.), Luberda (84.). Skład Sokoła: Wilk - Barlewicz, Hajduk (75. Maj), Kolek (46. Nosal), Luberda - Rżany, Gonzalez, Prokop (50. Kozłowska), Żak - Jamróz (70. Błyskał), Warunek (55. Wis); Motor Lublin - Delfinek Łuków 0:9, Górnik Łęczna - Tytan Wisznice 8:1, Kinga Krasnystaw - Hetman Zamość 5:5, Michałowo - AZS Biała Podlaska 2:7.

1. AZS Biała Podlaska61867-8
2. Delfinek Łuków61556-3
3. Górnik Łęczna61524-18
4. Sokół Kolbuszowa61123-6
5. Michałowo61019-15
6. Tytan Wisznice6611-32
7. Włodawianka6610-48
8. Kinga Krasnystaw659-25
9. Hetman Zamość618-31
10. Motor Lublin602-43
KOSZYKÓWKA

Wynik ostatniego meczu 6. kolejki I ligi mężczyzn: Zastal Zielona Góra - Sokołów Znicz Jarosław 72:70. Kwarty: 18:17, 20:19, 17:17, 17:17. Zastal: Olejnik 16 (2), Olszewski 13 (3), Buczyniak 13, Chodkiewicz 12, Taberski 3 (1) oraz Pytel 10 (2), Terlikowski 3 (1), Czapla 2. Znicz: Przewrocki 28 (2), Kordas 16 (3), Kowalenko 9, Mikołajko 8, Furtuna 0 oraz Piątek 5, Szczotka 4, Fedder 0, Kusper 0.

1. Basket Kwidzyn5-111486:387
2. Polpak Świecie5-111508:451
3. Bafra Sokół Łańcut4-210442:407
4. Sokołów Znicz Jarosław4-210429:396
5. Zastal Zielona Góra4-210453:437
6. Spójnia Stargard Szcz.4-210414:399
7. Stal Stalowa Wola3-39512:489
8. Kotwica Kołobrzeg3-39417:404
9. Alba Chorzów3-39480:482
10. Viking Gdynia3-39456:472
11. Pyra Poznań3-39423:463
12. Tytan Częstochowa2-48472:427
13. AZS Radom2-48376:429
14. Siarka Skobud Tarnobrzeg1-57465:519
15. Górnik Wałbrzych1-57408:465
16. ŁKS Łódź1-57408:522
Wynik ostatniego meczu 5. kolejki II ligi mężczyzn: Big Star Tychy - Mickiewicz Katowice 81:86.

1. MCKS Czeladź510454:390
2. Pogoń Prudnik59399:342
3. Polonia Przemyśl59437:420
4. Mickiewicz Katowice58406:384
5. Dąbrowa Górnicza58395:380
6. Lafarge Kielce58387:374
7. MKKS Rybnik47332:288
8. MOSiR Krosno47304:271
9. Big Star Tychy57422:407
10. Bobry Zabrze57391:411
11. Pogoń Ruda Śląska46338:319
12. Start II Lublin56366:391
13. AZS Gliwice56353:399
14. AZS Lublin56423:492
15. Zagłębie Sosnowiec56314:389
16. Legia Warszawa44271:332
Wyniki 7. i 8. kolejki o wejście do I ligi kobiet: Stal Stalowa Wola - Żak Nowy Sącz 52:48. Kwarty: 10:6, 14:18, 15:14, 13:10. Stal: Parus 11, Czopor 7, Łopion 6, Gołąbek 5, Niemiec 0 oraz Kaczmarska 12, Rutkowska 8, Darłak 2, K. Wydra 1, Rosochacka 0. Żak: Maderak 22 (3), P. Gajdosz 6 (1), J. Gajdosz 2, Ruchała 2, Golińska 0 oraz Homoncik 10, Krężel 4, Janczyk 1, Zając 1, Kozioł 0; GTK Gorlice - MLKS Rzeszów 73:54. Kwarty: 24:12, 21:8, 13:18, 15:16. GTK: Ulaszek 22 (1), Job 19, Pyzik 15, Bogdan 10 (1), Glista 8 oraz Tumidajska 0, Kosiba 0. MLKS: Cudo 12 (2), Guzara 10, Lachcik 10, Węklar 9, Moskwa 6 oraz Ludwiniak 3 (1), Pałys 2, Buszta 2, Topolska 0, Wajda 0; Żak - Pałac Młodzieży Tarnów 71:64, Górnik Wieliczka - CKiS Skawina 71:56, MOSiR Mysłowice - RMKS Rybnik 95:71, Gracz Starachowice - Borek Kraków 91:77, MOSM Bytom - UKS Krynica 107:37, Krynica - GTK 66:103, Borek - MOSM 41:66, MOSiR - Gracz 77:55, Pałac Młodzieży - Górnik 86:81, CKiS - RMKS 96:52.

1. Żak Nowy Sącz814544:452
2. Pałac Młodzieży Tarnów713616:460
3. CKiS Skawina712536:375
4. Górnik Wieliczka611541:427
5. MOSM Bytom611393:303
6. Stal Stalowa Wola711486:433
7. Gracz Starachowice711457:456
8. MLKS Rzeszów710479:454
9. GTK Gorlice69403:374
10. MOSiR Mysłowice79512:534
11. RMKS Rybnik79481:536
12. Borek Kraków88438:735
13. UKS Krynica77366:711
PIŁKA RĘCZNA

Wyniki 5. kolejki grupy B I ligi mężczyzn: BRW Stal Mielec - Wisła Puławy 30:37 (18:16). Stal: Zieliński, Lipka, Banaś - Wilk 8, Maćkowski, Pawluś 3, Basiak 5, A. Krupa, Szczerba 3, Wach 2, D. Kubisztal 2, W. Surowiec 4, M. Kubisztal 3, Rybak. Wisła: Leitner, Tylutki - Sieczkowski 1, Płaczkowski 5, Witkowski 7, Smyrgała 6, Misiewicz 10, Mazur 3, Chmielewski 5; AZS AWF Biała Podlaska - KSSPR Końskie 33:40, Viret Zawiercie - AZS Politechnika Radom 34:22, Vive II Kielce - Wisła Sandomierz 32:23, ASPR Zawadzkie - MTS Charznów 29:25, BKS Bochnia - Pabiks Pabianice 34:29.

1. KSSPR Końskie510188-130
2. Viret Zawiercie58159-128
3. Wisła Puławy58160-139
4. ASPR Zawadzkie58147-142
5. MTS Chrzanów56148-142
6. Vive II Kielce56153-149
7. BKS Bochnia54140-141
8. Stal Mielec54164-164
9. AZS Biała Podlaska54124-155
10. AZS Radom52124-155
11. Wisła Sandomierz50118-137
12. Pabiks Pabianice50136-175
Wyniki 1. kolejki II ligi kobiet: Jaszczury Ozimek - Kłos Olkusz 35:12, Olimpia Nowy Sącz - AZS AWF Kraków 19:20, Otmęt Krapkowice - Tomex Kraków 22:30, pauzowała Siódemka Jarosław.

SIATKÓWKA

Wyniki 2. kolejki II ligi kobiet: Siarka Tarnobrzeg - MOSiR Mysłowice 3:2, SMS II PZPS Sosnowiec - UMKS Łańcut 0:3, Armatura Kraków - MKS Andrychów 1:3, Orzeł Kozy - Tomasovia 3:0.

1. UMKS Łańcut246:0
2. Siarka Tarnobrzeg246:3
3. Orzeł Kozy235:3
4. MKS Andrychów234:3
5. MOSiR Mysłowice235:5
6. Tomasovia233:5
7. Armatura Kraków223:6
8. SMS II Sosnowiec221:6
Wyniki 2. kolejki II ligi mężczyzn: Cukrownik Lublin - Błękitni Ropczyce 3:0, MKS Andrychów - MKS MOS Będzin 3:2, Energetyk Jaworzno - Okocimski Brzesko 2:3, AZS Rafako Racibórz - SMS II Spała 1:3.

1. Cukrownik Lublin246:0
2. Okocimski Brzesko246:4
3. Energetyk Jaworzno235:4
4. SMS II Spała235:4
5. Błękitni Ropczyce233:3
6. MKS Andrychów233:5
7. MKS MOS Będzin223:6
8. Rafako Racibórz221:6
Wyniki 2. kolejki III ligi mężczyzn: AZS UR Rzeszów - Tęcza Sędziszów 3:0, MOSiR Jasło - Błękitni II Ropczyce 3:0, AZS Karpaty Krosno - MKPS Stal Mielec 3:2, TSV Sanok - Orkan Nisko 1:3, San Lesko - Czarni Oleszyce 0:3.

1. AZS UR Rzeszów246:0
2. Karpaty Krosno246:3
3. Orkan Nisko246:2
4. MOSiR Jasło234:3
Czarni Oleszyce234:3
TSV Sanok234:3
7. Błękitni II Ropczyce233:4
8. Stal Mielec223:6
9. San Lesko220:6
Tęcza Sędziszów220:6
HOKEJ NA LODZIE

Wyniki ostatnich spotkań 15. kolejki PLH: GKS Tychy - TKH Toruń 3:3 po dogrywce, Wojas Podhale Nowy Targ - GKS Katowice 4:0.

1. Dwory Unia132978-25
2. Wojas Podhale142653-38
3. TKH Toruń152570-41
4. GKS Tychy142564-37
5. Cracovia112545-27
6. Stoczniowiec Gdańsk152471-47
7. KH Sanok15425-120
8. GKS Katowice15227-98