Zawisza przegrywa z liderem piłkarskiej IV ligi

Sławomir Roszak pogrążył bydgoszczan na ich stadionie. Popisał się hat trickiem, zapewniając Cuiavii Inowrocław trzybramkowe zwycięstwo. Dzięki temu Cuiavia utrzymała pozycję lidera IV ligi.

Zawisza Bydgoszcz - Cuiavia Inowrocław 1:4 (0:1)

Bramki: Łożyński (58.) - Roszak (39., 54.), Roszak (64.), Piekański (90.)

Zawisza: Polowczyk - Bachar, Tomczak, Kremblewski - Łożyński, A. Wiśneiwski (65.Kozłowski), Łuczak, M. Wiśniewski - Tomczuk (46. Ruczyński), Burchacki (Wolski), Klimek (46. Kowalczyk)

Pozostałe wyniki: Victoria Koronowo - Pomorzanin Toruń 2:0 (1:0), Bramki: Kujawka (13.), Gliniewicz (86.); Włocłavia Włocławek - Lech Rypin 4:0, Bramki: Linowiecki (36.), R. Wuciński (44.), K.Wuciński (59., 69.) Wda Świecie - Pałuczanka Żnin 2:0 (2:0), Bramki: Szulakowski (23.), Biernacki (27.); Mień Lipno - Olimpia Grudziądz 1:1 (1:0), Bramki: Serafin (31.) - Delengowski (55.); Zdrój Ciechocinek - Legia Chełmża 3:4 (1:1), Bramki Oczachowski (39.), Stanisławski (75.), Chmielecki (90.) - Drozd (30., 53., Walecki 68., 88.); Wisła Nowe - Sadownik Waganiec 0:0. Mecz Goplania Inowrocław - Sparta Brodnica przerwany w przerwie (0:1), po tym jak kibic uderzył sędziego.