Piłka nożna: od IV ligi do B klasy

IV liga

Wyniki 11. kolejki: Pilica Białobrzegi - Polonia II Warszawa 2:4, Żbik Nasielsk - Olimpia Warszawa 3:2, Dolcan Ząbki - Kasztelan Sierpc 6:1, KS Warka - Korona Góra Kalwaria 1:1, Narew Ostrołęka - GLKS Nadarzyn 3:0, Delta Warszawa - Mazur Karczew 4:2, Szydłowianka Szydłowiec - Nadnarwianka Pułtusk 1:1, Wisła II Płock - KS Piaseczno 4:1, Pogoń Siedlce - KS Łomianki 4:0.

1. Dolcan112632-6
2. Piaseczno112425-17
3. Nadnarwianka112221-11
4. Nadarzyn112222-11
5. Żbik112121-19
6. Polonia II111919-15
7. Narew111818-13
8. Mazur111719-15
9. Warka111715-12
10.Delta111621-14
11.Olimpia111518-19
12.Pogoń111518-20
13.Wisła II111316-25
14.Kasztelan111114-26
15.Szydłowianka11711-18
16.Pilica11712-23
17.Łomianki1158-25
18.Korona1126-27
Mazowiecka Liga Seniorów

Wyniki 10. kolejki: Skra Drobin - Korona Ostrołęka 2:3, Tęcza 34 Płońsk - Mazowsze Płock 0:4, Ostrovia Ostrów Mazowiecka - MKS Ciechanów 1:1, Boruta Kuczbork - RKS Ursus Warszawa 2:3, NTP Wyszków - Legionovia II Legionowo 6:2, Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Wkra Bieżuń 4:0, Mazur Gostynin - Piast Piastów 0:2, Makowianka Maków Mazowiecki - Naprzód Zielonki 2:2.

1. Pogoń102851-6
2. Mazowsze102023-6
3. Ursus101717-18
4. Boruta101720-14
5. MKS101620-14
6. Naprzód101521-23
7. Wyszków101421-17
8. Korona101313-9
9. Legionovia II101319-19
10.Piast101215-18
11.Tęcza 34101212-21
12.Ostrovia101113-25
13.Makowianka101013-19
14.Skra10911-24
15.Wkra10614-26
16.Mazur1028-32
Klasa okręgowa

Wyniki 8. kolejki: Ciółkowo - Roltex Białkowo 7:2, Błękitni Gabin - Luszynianka Luszyn 4:0, Orkan Sochaczew - Świt Staroźreby 7:0, Stoczniowiec Płock - Orzeł Goleszyn 6:1, Zryw Bielsk - Bzura Chodaków 0:6, Wicher Cieszewo - Mazowsze II Płock 3:2, Orkan Lelice - Wisła Duninów 1:1.

1. Orkan S81917-4
2. Wisła81721-7
3. Bzura81624-10
4-5.Błekitni81519-10
Mazowsze II81519-10
6. Luszynianka81515-18
7. Ciółkowo81324-17
8. Orkan L81116-12
9. Stoczniowiec81121-18
10.Wicher81022-20
11.Orzeł8818-18
12.Zryw849-33
13.Świt8314-33
14.Roltex839-36
Klasa A

Wyniki 8. kolejki: Sparta Mochowo - Błękitni Gójsk 2:1, Skrwa Brudzeń - Kormoran Łąck 2:4, Lwówianka Lwówek - Stegny Wyszogród 1:0, Huragan Bodzanów - Limit Rybno 2:3, Olimpia Gozdowo - Unia Iłów 2:1, Skrwa Łukomie - Błyskawica Lucień 2:2, Zorza Szczawin Kościelny - Amator Maszewo 1:2.

1. Limit82139-11
2. Amator82133-12
3. Kormoran82126-11
4. Unia81832-14
5. Skrwa Ł81421-17
6. Zorza81314-12
7. Błyskawica8918-19
8. Stegny8918-23
9. Olimpia8713-18
10.Huragan8717-36
11.Lwówianka868-19
12.Skrwa B8617-30
13.Błękitni8615-30
14.Sparta8410-29
Klasa B

grupa I

Wyniki 6. kolejki: Miszewko Strzałkowskie - Relax Miszewo Murowane 2:4, Bobry Cierszewo - Wisła Kępa Polska 3:0, Victoria Wykowo - Unia Czermno 2:3, Polonia Radzanowo - Mazowia Słubice.

1. Mazowia61617-8
2. Unia61113-10
3. Polonia5920-10
4. SKS 705811-8
5. Bobry569-9
6. Miszewko667-12
7. Relax5510-12
8. Wisła526-11
9. Victoria528-21
grupa II

Wyniki 6. kolejki: Sparta Rościszewo - Pogoń Słupia 3:1, Amator II Maszewo - Kasztelan Białe Błoto 0:4, Czarni Rempin - Wisła Główina Sobowo 3:1, Start Proboszczewice - Victoria Cekanowo 7:1.

1. Start61333-5
2. Czarni61316-11
3. Wisła5129-3
4. Sparta51010-7
5. Pogoń578-7
6. Kasztelan569-8
7. Amator II545-12
8. Iskra535-23
9. Victoria604-23